:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Nietrzeźwy sprawca kolizji i kolejni niechlubni rekordziści. Tygodniowy raport policji w Szczecinku

Nietrzeźwy sprawca kolizji i kolejni niechlubni rekordziści. Tygodniowy raport policji w Szczecinku

Policyjny raport z ostatniego tygodnia po raz kolejny potwierdza, że kierowcy prowadzący pojazdy pod wpływem alkoholu, są poważnym zagrożeniem na drodze.

Do zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy doszło w miniony piątek (6.10) na drodze krajowej nr 20, pomiędzy Marcelinem a Gwdą Wielką.

- Kierowca volkswagena podczas wyprzedzania kilku pojazdów na raz nagle stracił panowanie nad kierownicą – mówi „Tematowi” sierż. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. – Pojazd wjechał najpierw do rowu, po czym odbił się i wjechał na lewy pas, uderzając w prawidłowo jadący w kierunku Gwdy samochód. Po przybyciu na miejsce policji, kierowca VW został przebadany alkomatem. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. 43-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

To jednak nie wszyscy nietrzeźwi kierowy, przyłapani na gorącym uczynku w ciągu ostatnich dni. W tym tygodniu było ich aż ośmiu. To pięciu rowerzystów i 3 kierowców pojazdów osobowych. 

- Rekordzistą w tym tygodniu okazał się 48-letni kierowca opla, mieszkaniec Szczecinka, zatrzymany przez policjantów w Barwicach – informuje nas sierż. Ewa Żaglewska. – Mężczyzna w chwili kontroli miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 

- Inny przypadek niechlubnego rekordzisty dotyczyły 46-letniego rowerzysty, zatrzymanego na terenie Szczecinka. Mężczyzna również miał ponad 2 promile alkoholu. W dodatku okazało się, że posiada aktywny zakaz poruszania się rowerami. Mężczyźnie grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje nasza rozmówczyni.

szczecinek policja nietrzeźwy kierowca alkohol kolizja - komentarze opinie

  • gość 2017-10-13 18:48:13

    Zamykać PIJAKÓW do czyszcenia rowów wysłać ...krew zalewa...

Dodajesz jako: Zaloguj się