:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Nietrzeźwy w wagonie towarowym i bójki

W okresie od 19.12 do 25.12 strażnicy miejscy podjęli 127 interwencji w stosunku do 91 osób - informuje w swoim cotygodniowym raporcie szczecinecka straż miejska. - Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 30 zdarzeń, z czego w 28 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

19.12.2016 około godziny 17:00 patrol straży miejskiej udał się na ul. Wodociągową 6A, skąd od zespołu ratunkowego odebrał bezdomnego, który wymagał hospitalizacji. Na jego prośbę umieszczono go w ośrodku dla bezdomnych.

20.12.2016 około godziny 23:00 strażnicy kontrolowali miejsca gdzie przebywają bezdomni. Skontrolowano 4 obiekty, legitymując 6 bezdomnych. Wszyscy odmówili umieszczenia ich w ośrodkach dla bezdomnych. Tym razem skrajnym przypadkiem był bezdomny przebywający w opuszczonym wagonie towarowym.

23.12.2016 około godziny 00:10 zauważył bójkę pomiędzy grupą osób przy lokalu Sint Ji. Patrol straży miejskiej, który udał się na miejsce wylegitymował tylko dwóch pokrzywdzonych. Sprawcy zdołali się oddalić.

25.12.2016 około godziny 17:35 operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył bójkę na ul. Wyszyńskiego. Po przybyciu na miejsce patrolu straży miejskiej dwie grupy biorące udział w bójce wzajemnie oskarżały się o kradzież telefonu komórkowego oraz pieniędzy. Interwencja została przekazana patrolowi policji. Po załatwieniu interwencji dwie osoby, które bały się przebywać w tym miejscu zostały przewiezione do miejsca zamieszkania.

Nietrzeźwy w wagonie towarowym i bójki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com