:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Niezwykły prezent dla niezwykłego chłopaka na 30 urodziny

Porady, Niezwykły prezent niezwykłego chłopaka urodziny - zdjęcie, fotografia

1. Na początek polecamy luksusowy samochód. Nie stać Cię? Ależ jesteś w błędzie. Voucher prezentowy na jazdę sportowym samochodem i to nie byle jakim, bo Ferrari lub Lamborghini, jest w zasięgu Twojej kieszeni. Zafunduj swojemu chłopakowi przejażdżkę, która dostarczy mu adrenaliny, niesamowitego komfortu i pełni wrażeń. Jeśli interesuje się motoryzacją, sprawisz mu niezapomniany prezent. Przejażdżki odbywają się po ulicach jednego z polskich miast (Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa czy Bielsko Biała). Pełna satysfakcja Twojego chłopaka gwarantowana, o czym przekonać można się czytając opinie o tego typu prezencie, które znaleźć można odwiedzając chociażby blog parentingowy MlodyTata.pl.

2. Twój chłopak lubi gotować? A może jest smakoszem sushi? Wręczając mu kurs przyrządzania sushi, uszczęśliwisz i jego i siebie. Jego, bo będzie mógł rozwijać swoje pasje i pochwalić się nowymi umiejętnościami na domówce przed znajomymi; siebie, bo będziesz dostawać smakowite kąski. Pamiętaj, że prezent nie musi być materialny i leżeć w szafie. Dużo cenniejsze jest wartościowe spędzenie czasu na aktywnościach, które się uwielbia.

3. Mówi się, że na naukę nigdy nie jest za późno. Proponujemy więc niespodziankę w postaci kursu gry na instrumencie. Jakim? Nie musi być to instrument skomplikowany. Ważne, aby Twój chłopak miał okazję wyrazić swoją ekspresję i pozytywnie spędzić czas. Być może będzie to jego pierwsze zetknięcie z gitarą, której tak uwielbia słuchać? A może zawsze marzył o grze na harmonijce, tylko nigdy nie miał na to czasu. Wypytaj go o jego marzenia z dzieciństwa, a może któreś uda Ci się spełnić w jego urodziny.

4. Dla miłośników jazdy na rowerze polecamy prezent w postaci przejażdżki na tandemie. To okazja na przyjemne spędzenie czasu, zwiedzanie miasta i okolic oraz wywoływanie pozytywnych reakcji otoczenia. Rower możesz dodatkowo udekorować w urodzinowe ozdoby. Tandem, jak wiadomo, mieści dwie osoby, więc miła kontynuacja rozpoczętej wspólnej wyprawy zależy już tylko i wyłącznie od Twojej inwencji. Dokąd zabrałabyś swojego 30-latka?

5. Jeśli nie masz pomysłu, podpowiemy Ci, że niemal każdy facet marzy o byciu żołnierzem. Albo policjantem lub strażakiem. Generalnie chodzi o poczucie bycia bohaterem. O ile nie załatwisz mu ot tak odznaki policyjnej, możesz sprawić, że poczuje się jak prawdziwy żołnierz, kiedy zabierzesz go na strzelnicę. Tam, pod okiem instruktora, będzie miał okazję nauczyć się strzelać z broni palnej.

Cokolwiek chciałabyś podarować swojemu chłopakowi, staraj się brać pod uwagę jego hobby, zainteresowania i marzenia. Swoim nietypowym prezentem staraj się pokazać, że jest dla Ciebie ważny i myślisz o jego potrzebach. Na pewno to doceni, a dzień trzydziestych urodzin będzie jeszcze długo wspominał.

Niezwykły prezent dla niezwykłego chłopaka na 30 urodziny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com