:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Nocą oklejali miasto. Zapomnieli tylko, że są pod okiem kamer

Nocą oklejali miasto. Zapomnieli tylko, że są pod okiem kamer

Wpadli rozklejacze ogłoszeń. Chcieli wieszać po ciemku i po cichu ale zapomnieli, że w Szczecinku są kamery monitoringu.

Gdzie można rozklejać ulotki w Szczecinku? Tylko i wyłącznie na słupach i miejscach do tego przeznaczonych i za zgodą właściciela powierzchni. Z reguły wiąże się to, oczywiście, z wniesieniem stosownej opłaty. 9 lutego jeden z rozklejających bez wymaganych zezwoleń został zauważony przez operatora miejskiego monitoringu. O 23.05 zajęty był rozklejaniem ulotek zachwalających szybkie pożyczki na słupach oświetleniowych, skrzynkach energetycznych oraz znakach drogowych. Według Straży Miejskiej w Szczecinku, zdążył już rozpropagować swoje reklamy na ulicy Polnej i Mierosławskiego.

Skierowany patrol wylegitymował mężczyznę i pouczył, jednak tuż po godz. 2 w nocy został przyłapany ponownie. Tym razem zostanie na niego skierowany wniosek do sądu.

A o tym, że często oprócz reklam rozkleja się też dość sugestywne manifesty :) przypominamy w głównej (na górze) ilustracji artykułu. Zdjęcie z ul. Ordona. 

foto: SM

..........................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem, a wykorzystane przez nas materiały nagradzamy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

..........................................................................................................................................................


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


ulotki szczecinek monitoring oklejanie straż miejska - komentarze opinie

 • WWW - niezalogowany 2018-02-13 13:13:41

  Gnoić ile się da, przykładnie nakazać usunięcie naklejek, bądź zwrot kosztów czyszczenia słupów.

 • gość 2018-02-14 10:34:43

  A tak w temacie słupów oświetleniowych , to kiedy wreszcie będą zlikwidowane dziury po ich wymianie, znajdujące się wokół wspomnianych latarni np. na chodniku przy ulicy Ordona ?!!!

 • gość 2018-02-14 19:18:54

  niech naprawią szkodę. A hasło szowinistyczne

 • Gość - niezalogowany 2018-03-06 10:27:53

  O co w tym wszystkim chodzi ? Jakie cycki, jakie ciastko. Nie kumam .

Dodajesz jako: Zaloguj się