:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Nocne granie w "ekonomiku"

Dzieci i młodzież, Nocne granie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na II Nocny Maraton Gier i Zabaw, który odbędzie w nocy z 21 na 23 kwietnia 2017 w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku („Ekonomik”)

Młodzież naszej szkoły oraz zaproszona młodzież klas III gimnazjów szczecineckich szkół spędzi, całą noc (od 20: 00 do 6: 00) na graniu w drużynowe gry komputerowe (Counter Strike, League of Legends, FIFA"15). Spędzi również swój nocny wolny czas z wykorzystaniem gier planszowych (nowa - stara moda), na poznawaniu dzieł z różnych dziedzin światowej kultury oraz dyskusji filmowej. Planowany jest również turniej karaoke.

Bedzie to wspaniała okazja do zintegrowania się, spędzenia mile weekendu oraz poszerzenia swoich horyzontów.

Sponsorem strategicznym, medialnym oraz stroną okazującą wszelką pomoc przy organizacji tej imprezy jest jak zwykle szczecinecka firma Gawex.

Organizatorzy:

Uczniowie klas I i II TI oraz nauczyciele Agnieszka Ziomek i Janusz Kuczyński

 

Plan spotkania-nocy:

1. 15:00 przygotowanie sal 21, 23 i 22 oraz 55 do „Nocy Gier i Zabaw”.

2. 20.00 zebranie uczniów, sprawdzenie listy, rozdanie identyfikatorów.

3. Rozpoczęcie gier w salach 21, 22 i 23 (dyżury nauczycieli na korytarzu i w salach) oraz klubu DKF i karaoke w sali 55

4. 6:00 – zakończenie imprezy, sprzątanie sal oraz przekazanie obiektu szkoły (następna impreza tego dnia to Pola Nadziei oraz w niedzielę 34 bieg Winanada Osińskiego) – też tam będziemy.

Opieka to: 5 nauczycieli przez cały okras trwania imprezy. Ilość osób – uczniów zapisanych na dzień 19.04.2017, to 82 osoby.

 

Nocne granie w "ekonomiku" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com