:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Nowa firma w klastrze. To niemiecka BHK Holtz

Biznes, firma klastrze niemiecka Holtz - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z zapowiedziami, już wkrótce do firm działających w Szczecineckim Klastrze Meblowym dołączy nowy, niemiecki inwestor z branży meblarskiej. BHK Holz und Kunstsoff KG H. Kotmann już wkrótce rozpocznie w Szczecinku produkcję komponentów do mebli. BHK to niemiecka firma, która od 40 lat produkuje elementy wyposażenia wnętrz, drzwi meblowe, części do łóżek oraz systemy do renowacji schodów. Pod inną swoją marką produkuje też nowoczesne podłogi.

W Szczecinku powstanie 50 nowych miejsc pracy.Jak podkreśla Beata Rafało, rzecznik prasowy firmy Kronnospan, to kolejny, poważny krok w rozwoju Szczecineckiego Klastra Meblowego.

Przypomnijmy. Do tej pory klaster tworzyły Tvilum, Stol-Tap oraz Grześkowiak F.H.U. Szczegóły dotyczące nowego przedsiębiorcy, który da zatrudnienie mieszkańcom Szczecinka i powiatu, można było poznać podczas zorganizowanej we wtorek (7.02) w Studiu MDF Kronospan Design Center specjalnej konferencji prasowej. 

bhk.jpg

Nowa firma w klastrze. To niemiecka BHK Holtz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com