:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Nowa książka Piotra Rozmusa. Gdzie tym razem zapoluje bestia?

Nowa książka Piotra Rozmusa. Gdzie tym razem zapoluje bestia?

Zagadkowa intryga? Trzymający w napięciu zwrot zdarzeń? Ciekawe, znane wszystkim miejsca? Czym tym razem zaskoczy autor ze Szczecinka Piotr Rozmus? Kolejna powieść znanego dzięki swoim książkom szczecineckiego pisarza właśnie została ukończona. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, najnowszą powieść będzie można przeczytać jeszcze w tym roku? O czym będzie?


Przypomnijmy. Piotr Rozmus ma na swoim „literackim” koncie już trzy obszerne powieści. To „Bestia”, „Kompleks Boga” oraz „Przebudzenie”. Wszystkie łączy ten sam klimat utrzymany na pograniczu horroru, thrillera i kryminału. Dodatkowo fabuła „Bestii” oraz „Przebudzenia” została osadzona w rodzinnym mieście autora – Szczecinku. Autor nie ukrywał, że przeniesienie znanych sobie i nie tylko miejsc na karty literackiej fikcji zawsze była jego marzeniem.
Teraz jednak, w przypadku jego najnowszej książki, czytelnicy będą mieli możliwość przeniesienia się w zupełnie inną, odległą Szczecinkowi przestrzeń. Gdzie dokładnie? – Na razie nie chciałbym zdradzać zbyt wielu szczegółów – mówi nam Piotr Rozmus. – Faktycznie, kolejna czwarta już powieść została przeze mnie zakończona. W porównaniu do pozostałych mogę powiedzieć, że tę pisało się najtrudniej.


- Będzie to kryminał – ujawnia nam dalej autor. - Tym razem akcja będzie osadzona nie w Szczecinku, ale po części w Szczecinie, Sztokholmie, Neapolu… Będą też wątki mafijne, w które uwikłani zostaną główni bohaterowie. Bardzo bym chciał, żeby książka trafiła do czytelników jeszcze w tym roku. 


Dodajmy. Poprzednie powieści szczecineckiego autora spotkały się z bardzo dobrym odbiorem czytelników. Książki Piotra Rozmusa sprzedają się dobrze, szybko znikając z półek sklepowych. W 2017 roku w sieci Empik zostały ocenione jako jedne z najlepszych w kategorii horror. 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


piotr rozmus książka bestia - komentarze opinie

  • gość 2018-06-12 21:49:11

    No Panie Piotrze NARESZCIE!!!!!!!! Tak długo czekaliśmy!!!! I.......jest a wlaściwie będzie. Cieszymy się barrrrdzo.POZDRAWIA FAN CLUB!!! :))))))

Dodajesz jako: Zaloguj się