:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Nowy supermarket w Szczecinku - od dziś

Już jest. Nowy, duży supermarket sieci handlowej Intermarche, znajdujący się przy ul. Jana Pawła II, od czwartku, 15.12 otworzy swoje podwoje w Szczecinku. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w prezentacji marketu i w uroczystej inauguracji, która miała miejsce dzień wcześniej, w środę, 14.12. 

Nowy supermarket w Szczecinku - od dziś from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

Co rzuca się w oczy od razu? Sklep jest znacznie większy i bardziej nowoczesny od swoich „starszych braci”, które otwarto kilkanaście lat temu przy ul. Kołobrzeskiej. Na 1400 metrów kwadratowych powierzchni mieścić się będą rozmaite stoiska, w tym powiększone, wytwarzające własne wędliny, stoisko wędliniarskie. W przyszłości na terenie sklepu miałaby powstać także restauracja. Przed obiektem znajduje się znacznych rozmiarów parking. 

- Bardzo się cieszę, że udało nam się sfinalizować tę inwestycję. To już drugi sklep Intermarche w Szczecinku – podkreśliła, witając wszystkich gości biorących udział w wydarzeniu Małgorzata Kuś, właścicielka Intermarche w Szczecinku. - Mam nadzieję, że klienci polubią ten market tak samo, jak sklep przy ul. Kołobrzeskiej. Wiem, że tamten sklep jest bardzo lubiany. Może dlatego, że był pierwszym supermarketem w Szczecinku.

Małgorzata Kuś podziękowała wszystkim, dzięki którym nowy supermarket mógł zostać oddany do dyspozycji klientów. Wśród wymienionych znaleźli się m.in. starosta Krzysztof Lis, dyrektor PUP Wiesław Kosmala, a także burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. - Wszyscy tutaj są dla nas bardzo życzliwi. Bez wsparcia wielu osób ta inwestycja tak szybko nie mogłaby dojść do skutku – zaznaczyła na koniec właścicielka supermarketu. 

Inwestycja jest warta blisko 10 mln zł. Zatrudnienie znalazło tam około 60 osób.

Nowy supermarket w Szczecinku - od dziś komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com