:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Nowy utwór Eli Stasiuk

Muzyka, utwór Stasiuk - zdjęcie, fotografia

Ela Stasiuk, wokalistka pochodząca ze Szczecinka, nagrała nowy utwór wraz z zespołem SYNCDRIFTERS. „Moskos” jest pierwszym singlem z nadchodzącego materiału, nad którym grupa pracowała od dłuższego czasu i zapowiada dużą dawkę soczystej elektroniki. 

Zespół tworzy muzykę elektroniczną, powstał w 2010 roku. W skład zespołu, oprócz Eli Stasiuk, wchodzą także: Dominik Popiński, Paweł Zakrzewski oraz Zbyszek Zalewski.

Premiera utworu wg zapowiedzi artystki miała miejsce 14.11 o godz. 20.00.

 

 

 

Przypomnijmy. Ela Stasiuk jest absolwentką wydziału śpiewu solowego w szczecineckiej Szkole Muzycznej. Była także członkiem zespołu coverovego „Funquella”. Zimą wzięła udział w nagraniach do szczecineckiej płyty z kolędami.

1 marca 2016 odbyła się premiera najnowszego singla Eli Stasiuk – uczestniczki IX edycji Must Be The Music.

Utwór „Naiwni”, został zrealizowany przez znanego i cenionego warszawskiego producenta, Arka Koperę ze studia Black Kiss Records. Ma on na swoim koncie współprace z takimi artystami jak: Mrozu, Maryla Rodowicz, Ewelina Lisowska czy zespół Lemon. W telewizji TVN, Marcin Prokop porównał ją do… Madonny. 

Naszą czerwcową rozmowę z Elą Stasiuk, możecie przeczytać tutaj: http://temat.net/muzyka/25713/Szczecinek-to-jedno-z-najbardziej-tworczych-miejsc,-jakie-znam

 

 

 

Info, foto: Ela Stasiuk

Opr: Patryk Witczuk


Nowy utwór Eli Stasiuk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com