:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Obrazy Piotra Jakubczaka - na otwarcie sezonu

Kiedy: 2017-09-22 , godzina: 18:00 | Gdzie: CK Zamek

Otwierając nowy sezon wystawienniczy, zapraszamy na wystawę  „PIOTR JAKUBCZAK -  OBRAZY”. Wernisaż, z udziałem artysty, będzie miał miejsce w Galerii Sztuki „ZAMEK” /Centrum Konferencyjne ul. Mickiewicza 2/ dnia 22 września  2017 roku o godz. 18:00.

Wystawa eksponowana będzie do 30 października.

Urodzony w Hrubieszowie, 7 kwietnia 1968r. Ukończył PLSP w Zamościu. 1991-93 butafor scenografii teatralnej w Teatrze Ludowym oraz w Teatrze STU w Krakowie.1993-97 ASP w Krakowie na wydziale malarstwa w pracowniach prof.Leszka Misiaka i prof.Zbigniewa Kuntza. 1995-97 dyrektor BWA - GALERII MIEJSKIEJ w Tarnowie. 1997-2007 mieszka i tworzy we Francji i w Brukseli biorąc udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in. w Nicei, Montpelier czy Narbonne. Na międzynarodowym salonie malarskim KLUBU ARTYSTYCZNEGO C.I.B.A w Nicei zdobywa nagrodę "Najlepszy z najlepszych". W chwili obecnej mieszka i tworzy w Polsce. Prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w kraju jak i zagranicą m.in. w Watykanie, Japonii oraz USA.

„W obrazach Piotrach Jakubczaka ścierają się wszystkie żywioły. Z jednej strony ekstatyczny wręcz zachwyt, dopełniony radością i energią, oparty na wybijającym się na pierwszy plan dynamizmie, a z drugiej melancholia, głębokie przeżywanie nieuchwytności świata, płynnie przechodzące w tragizm bazujący na świadomość kruchości wszelkiej materii.” – fragment recenzji.

 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


piotr jakubczak wystawa zamek szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się