:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Obwodnica Szczecinka z unijnym dofinansowaniem

Obwodnica Szczecinka z unijnym dofinansowaniem

Dziś (środa, 18.07) GDDKiA podpisała umowę na dofinansowanie budowy obwodnicy Szczecinka. Inwestycja już trwa, a jej łączna wartość szacowana jest na 401 mln zł.

Unijne finansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020 to ponad 213 mln zł. 322 mln zł to wartość samych prac budowlanych przy obwodnicy, a 401 mln zł to koszt całej inwestycji uwzględniający także odszkodowania za przejmowane nieruchomości, wynagrodzenie nadzoru, prace archeologiczne oraz koszt wcześniejszych dokumentacji.

 

foto: GDDKiA


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


obwodnica szczecinek dofinansowanie unia gddkia wartość - komentarze opinie

  • gość 2018-07-19 11:39:27

    Skoro Unia się dorzuciła do inwestycji, która jest w trakcie realizacji, to znaczy, że dorzucono woreczek do inwestycji, która i tak miała swoje finansowanie. Tylko, że zamiast pieniędzy z budżetu Polski, wydane zostaną Euraszki z Brukseli. A oznacza to, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma sporo oszczędności, swoją kasę wycofa, weźmie unijną. To niech może wyda trochę z tych oszczędności na porządne objazdy, bo te płytowe to wołają o pomstę do nieba! Nikt nie zadbał o to, żebyśmy jeździli po asfalcie, nawet przez ten rok. A tak zawieszenie wiecznie nawala, a wszyscy mają to w poważaniu. Gdzie jesteście Wy burmistrzowie i radni? Przyjdziecie na osiedle zbierać głosy przed kampanią?

Dodajesz jako: Zaloguj się