:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Odbiory zaczną się już w poniedziałek

Przebudowa najważniejszego odcinka ul. Staszica, łączącej dzielnicę Świątki z miastem, ruszyła 2 listopada. Budziła emocje mieszkańców, którzy musieli przez niemal miesiąc korzystać z kilometrowych objazdów. Same prace szły też z oporami, a etapy przesuwały się z dnia na dzień, dając mieszkańcom kolejne powody do złości. Ostatecznie ruch wahadłowo puszczono 28 listopada. Już teraz inwestycja powiatowa, w której finansowu dział ma też miasto, zmierza ku końcowi.

W poniedziałek odbiór - potwierdza Włodzimierz Fil z Powiatowego Zarządu Dróg.- Asfalt jest już położony od Wilczkowskiej do Akacjowej, w tej chwili kładziony jest asfalt na odcinku od Akacjowej do Różanej. W te dni warstwa będzie sukcesywnie uzupełniana. 

Po zakończonym remoncie pojawią się nowe chodniki i nawierzchnia. Część podjazdową ulicy Staszica udało się obniżyć o 1,5 metra.

Odbiory zaczną się już w poniedziałek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com