:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Okradli kościelne skarbonki. Sprawcami okazali się nieletni chłopcy

Okradli kościelne skarbonki. Sprawcami okazali się nieletni chłopcy

Z dość nietypowymi włamywaczami mieli ostatnio do czynienia szczecineccy policjanci.

W ich ręce wpadło czterech chłopców, którzy postanowili przywłaszczyć sobie… zawartość ściennych skarbonek, umieszczonych w kościele mariackim. 

- Szczecineccy kryminalni na podstawie zebranych materiałów oraz poczynionych w tej sprawie ustaleń zatrzymali czterech nieletnich, którzy dwukrotnie włamali się do skrzynek z ofiarami wiernych i ukradli z nich pieniądze w łącznej kwocie 225 złotych – informuje sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku.

- Nieletni, aby dostać się do wnętrza jednej ze skarbonek, użyli dopasowanego klucza do zamka patentowego, po czym otworzyli skrzynkę i zabrali z jej wnętrza pieniądze. W drugiej skrzynce nieletni odgięli śrubokrętem klapy zabezpieczające i ukradli pieniądze leżące w zasięgu ich rąk – dodaje rzecznik policji.

W poniedziałek, 21.08 chłopcy zostali przesłuchani w obecności rodziców. Teraz o ich losie zadecyduje Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Szczecinku. 
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


kradzież kościelne skarbonki nieletni - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-26 06:05:18

    Jak to w Szczecinku wszędzie Patologia .

  • gość 2017-08-26 08:29:46

    Ryba psuje się od głowy, sataniści, nienawiść, in vitro

  • gość 2017-08-26 09:02:13

    To pewnie koledzy tego młodego wiecznie nabzdyczonego organisty sory grajka Karolka

Dodajesz jako: Zaloguj się