Okropny fetor na ul.Kopernika


Temat Szczecinecki
16/02/2019

Interwencje #Straż Miejska Szczecinek - gmina Szczecinek - miasto powiat Szczecinecki
Na niesamowity fetor, którego źródłem jest nieczynny już pawilon sklepowy przy ul. Kopernika, skarżą się nie tylko mieszkańcy okolicznych bloków, ale i przechodnie.

Według wielu, ze względu na dokuczliwy zapach nie sposób przejść obok tego miejsca i warto nawet... wybrać inną drogę, choć ze względu na przesmyk między blokiem a sklepem, może to być kłopotliwe. Po interwencji straży miejskiej wyjaśniło się jednak, że niesamowity odór wydobywający się stamtąd to efekt umyślnego działania, a nie wypadku. Nieznany sprawca oblał lokal specjalnym płynem, służącym do odstraszania dzików. Właściciel ma teraz nie lada kłopot, bo czas działania takiego środka wynosi nawet kilka tygodni.

 
fetor odstraszacz dziki kopernika mieszkańcy bloki skarga straż miejska - komentarze opinie (7)

gość
17/02/2019

Czy nie było tak, że po niekorzystnym dla lokalnego układu wywiadzie ktoś oblał podobnym płynem lokal "Czerwony młynek"? Przszłość, która nie daje o sobie zapomnieć, wrogowie którzy szukają zemsty. Ha, ha, ha...

Gość
17/02/2019

Znów Się zaczyna tylko wyszedł na wolność! !

Gość
17/02/2019

Jeszcze wczesniej też były podobne zdarzenia. Zdaje się, że oberwały już wszystkie strony konfliktu interesów.

gość
18/02/2019

Gość - niezalogowany 2019-02-17 20:34:23 dlaczego kłamiesz? Człowiek na rowerze nigdy nie odpowiedział za swój czyn i nie wskazał zleceniodawców. O których się można łatwo domyślić.

Gość
19/02/2019

Czy maszyny ktore tam dzialaja sa legalne?

nikos
22/02/2019

Maszyny są nie legalne ale cicho bo jeszcze ktoś się dowie i będzie ambaras !!!! Ha ha ha

Gość
23/02/2019

W tym budynku nie ma już od bardzo długiego czasu działających maszyn, ogólnie ich nie ma. Niedawno odbył się tam tez remont, lecz napewno nie pod salon gier.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Interwencje


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu