:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Ola Gintrowska wystąpi w serialu "Pierwsza miłość"!

Ola Gintrowska wystąpi w serialu

Pochodząca ze Szczecinka 26-letnia Ola Gintrowska nie zamierza zwalniać tempa. Teraz wokalistka pojawi się w serialu "Pierwsza miłość", emitowanym przez telewizję Polsat!

Ola Gintrowska w popularnym w naszym kraju serialu, wcieli się w postać Uli - siostry Walerego, która będzie właśnie... piosenkarką i przybywa do Wadlewa.

Była mieszkanka naszego miasta na antenie pojawi się już od odcinka 2643, którego emisja będzie miała miejsce 1 marca. Serial "Pierwsza miłość" emitowany jest już od 14 lat, w obsadzie można znaleźć takie osoby, jak chociażby Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Michał Koterski, Karol Strasburger, Grażyna Wolszczak, Anna Ilczuk czy Aleksandra Zienkiewicz. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.


Przypomnijmy, Ola jest absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku oraz Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego (rok 2010), a także absolwentką nauk społecznych Uniwersytetu Kingston w Londynie. Wzięła udział w krajowych eliminacjach do konkursu piosenki Eurowizji w 2016 roku (utwór "Missing"), nagrywała kolejne nowe utwory, a także pojawiła się na samym Festiwalu w Cannes. Ma za sobą również debiut aktorski - zagrała rolę w filmie Jana Kidawy-Błońskiego, który swoją premierę miał w maju zeszłego roku -" Gwiazdy". Jesienią Ola pojawiła się w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła 8. miejsce.

Patryk Witczuk

Foto: Bogdan Bogielczyk / Materiały prasowe

ola gintrowska szczecinek pierwsza miłość serial - komentarze opinie

 • gość 2018-02-22 12:14:43

  ....."Pierwsza miłość" emitowany jest już od 14 lat... Pierwsza miłość? Taki film? Pierwsze słyszę.. Gdzie byłem przez14 lat??? Nie wiem, ale chyba nic nie straciłem, bo normalnie żyję , czuję się zdrowo, nie jestem zdradziecką mordą, kanalią, co najwyżej takim trochę gorszego sortu... Ale to problem tego, co ustawiał granice sortowania :-) :-) :-) ps. A dla Oli - życzę sukcesów i zachowaj Godność Człowieka

 • gość 2018-02-22 12:49:31

  nie ma jak to do wątku o celebrycie wcisnąć politykę. gratuluję

 • Gość - niezalogowany 2018-02-22 16:16:24

  Pani Oli życzę sukcesów. Jest bardzo miłą i skromną osobą. Oby udało się Jej zrealizować marzenia.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-23 15:57:10

  Taki sam super ,,film" jak m jak mosc i inne tasiemce

Dodajesz jako: Zaloguj się