:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Ola Gintrowska zaśpiewa kolędy w Krakowie. Wystąpi razem z Kasią Kowalską i Kayah

Ola Gintrowska zaśpiewa kolędy w Krakowie

We wtorek, 12 grudnia, w krakowskiej Bazylice Bożego Ciała, odbędzie się koncert “Wieczór kolęd z Krakowa”. Jedną z występujących artystek, będzie między innymi Ola Gintrowska pochodząca ze Szczecinka.

26-latka wystąpi obok takich wokalistów, jak Kayah, Piotr Cugowski, Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Kasia Kowalska, Margaret, Mateusz Ziółko czy zespołu Sound’n’Grace. W Bazylice pojawi się również Chór Dziecięcy Opery Krakowskiej, a także wokaliści z programu “Mali Giganci”. Utwory zostaną wykonane natomiast w aranżacji Jacka Tarkowskiego. Koncert poprowadzi Ewa Drzyzga wraz z Olivierem Janiakiem.
W Krakowie usłyszymy najpiękniejsze tradycyjne polskie kolędy.

Emisja koncertu “Wieczór kolęd z Krakowa”, będzie miała miejsce w Wigilię, 24 grudnia o godz. 20:05, na antenie stacji TVN.
W każdym roku, krakowski koncert cieszy się dużą popularnością.

Przypomnijmy, Ola Gintrowska jest absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku oraz Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego (rok 2010), a także absolwentką nauk społecznych Uniwersytetu Kingston w Londynie. Wzięła udział w krajowych eliminacjach do konkursu piosenki Eurowizji w 2016 roku (utwór "Missing").
Nagrywała kolejne nowe utwory, a także pojawiła się na samym Festiwalu w Cannes i zagrała rolę w filmie Jana Kidawy-Błońskiego, który swoją premierę miał w maju - "Gwiazdy", a niedawno mogliśmy oglądać ją w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanym przez telewizję Polsat.

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


ola gintrowska wieczór kolęd w krakowie szczecinek kayah kasia kowalska - komentarze opinie

 • gość 2017-12-07 15:55:12

  Szkoda mi tych zdolnych dzieci w Polsce

 • gość 2017-12-08 11:25:57

  Może i nie potrafię śpiewać ale nikt nie powie ze nie śpiewałam

 • gość 2018-02-02 22:14:39

  Szczecinek jest dumny z Oli! Śledzimy występy i trzymamy kciuki.

 • Prawda - niezalogowany 2018-03-11 20:40:57

  ŚLICZNA PSZCZÓŁKA ,....TAKIE POWINNY ŚPIEWAĆ W POLSCE , A NIE EMERYTKA Z KOMUNISTYCZNEGO ROZDANIA....

Dodajesz jako: Zaloguj się