:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Olimpijczycy z STO

Dzieci i młodzież, Olimpijczycy - zdjęcie, fotografia

Uczniowie SLO STO z powodzeniem wystartowali w tegorocznych olimpiadach przedmiotowych - informuje nas szkoła. Anna Bloem z kl. II – podopieczna prof. Jolanty Sierpińskiej – awansowała do etapu okręgowego Olimpiady Artystycznej w sekcji historii sztuki i przygotowuje się do kolejnych eliminacji, które odbędą się w dniach  13 i 14 lutego 2017 roku, w Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Z kolei Filip Aleksandrowicz i Antoni Małecki (także z kl. II SLO) – podopieczni prof. Bernarda Kowalczyka – z powodzeniem przeszli etap szkolny 41 Olimpiady Języka Angielskiego i wystartowali w dalszych eliminacjach. Uczestniczyli w  etapie pisemnym w Szczecinie, zaś w kolejne szranki – etap ustny w Poznaniu – stanął Filip Aleksandrowicz, jako jedyny reprezentant naszego miasta spośród około 40 uczniów z trzech województw (lubuskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie).

Warto podkreślić, że cała trójka jest dopiero w drugiej klasie liceum, zatem jeżeli nawet nie uda im się awansować do ogólnopolskich finałów – czego im serdecznie życzymy – to kolejna szansa przed nimi w roku przyszłym.  Wyniki wkrótce!

Olimpijczycy z STO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com