:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Oni nie śpią, bo się lubią bać

O tym, że lubimy się bać, doskonale wiedzą wszyscy reżyserzy i producenci mrożących krew w żyłach horrorów. Wiedzą o tym również pracownicy Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, którzy zaprosili wszystkich miłośników mrożących krew w żyłach filmów do wspólnego spędzenia w szczecineckim kinie wieczoru pełnego grozy. W czwartek, 31 października rozpoczęła się kolejna, siódma już edycja Nocy Horrorów, która w tym roku przebiegała pod nazwą „Strach ma trzy razy większe oczy”. Filmowy maraton, podobnie jak w latach ubiegłych, również i tym razem cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na to wydarzenie rozeszły się jak przysłowiowe świeże bułeczki. 

- Jest to już siódma edycja Nocy Horrorów. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie bilety zostały sprzedane już miesiąc temu w zaledwie kilka dni. Może to świadczyć o tym, że mieszkańcy są bardzo zainteresowani takimi tematami, chcą się z nami bawić tutaj w kinie, może też chcą wygrać coś fajnego. Sponsorzy w tym roku ufundowali naprawdę fajne nagrody, można wygrać dużo zaproszeń do naszych lokali gastronomicznych oraz mnóstwo nagród rzeczowych – mówi Maciej Wiórek, specjalista ds. promocji SAPiK. - Co rok podczas Nocy Horrorów mieszkańcy mogą się z nami pobawić i fajnie spędzić czas. Oczywiście jeżeli są pasjonatami horrorów.

Widzowie, którzy niemal po brzegi wypełnili kinową salę, tradycyjnie mogli obejrzeć trzy filmy. Pierwszym z nich był film Jamesa Wana „Obecność”, który opowiada historię dwójki badaczy zjawisk paranormalnych. Miłośnicy Horrorów mogli obejrzeć także kultowy film „Piła” w wersji 3D oraz film-niespodziankę, którą okazał się francusko-kanadyjski horror „Istnienie”. 

Na uczestników maratonu czekało również wiele dodatkowych atrakcji. Tradycyjnie już z tej okazji w holu kina zapanowała przerażająca atmosfera, a w przerwach między seansami serwowano krwawe przekąski. 

Wśród wszystkich uczestników spotkania rozlosowano również atrakcyjne nagrody, jak m.in. kolacja dla dwojga w klimatycznej restauracji na Zamku. Fundatorami nagród w konkursach jest Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, pierogarnia "Dom Woźnego", pizzeria "Primavera", pizzeria "Avanti", studio urody "Mademoiselle", Finess Center, piekarnia „Saturn”, restauracja „Piwnica”, cukiernia „Sowa” oraz Empik.(mg)


Oni nie śpią, bo się lubią bać komentarze opinie

  • ziunka - niezalogowany 2013-11-01 10:50:29

    "... jest jak w niebie Każdy kuma już nawijki O-o wow, melodyjki Które przyszły tu ze Stanów Od kolegów, Amerykanów Tak, właśnie tak Wygląda moje miasto nocą..."

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com