:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Orkan Barbara nie żartuje

Wypadki drogowe , Orkan Barbara żartuje - zdjęcie, fotografia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał komunikat o trzecim, najwyższym stopniu zagrożenia pogodowego w pasie nadmorskim. O tym, że ma ku temu podstawy, nikogo z mieszkańców od wczoraj nie trzeba przekonywać. Wiatr powyżej 100 km/h połączony z opadami deszczu, spowodował poważne przerwy w dostarczaniu energii elektrycznej w całym województwie.

20161227_095226.jpg

W samej okolicy Szczecinka strażacy usuwali kilkanaście powalonych drzew, które spadły na linie energetyczne, powodując przerwy w dostawach zasilania w niemal całym powiecie i na drogi, zupełnie je blokując. Tak było m. in. w Przyjezierzu oraz na trasie Szczecinek - Lotyń. Najwięcej uszkodzeń wystąpiło w gminie Biały Bór oraz Borne Sulinowo.

Przerwy w dostawach energii występują jeszcze na terenie gmin Grzmiąca oraz Barwice.

IMGW także dziś przewiduje swystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. 

Orkan Barbara nie żartuje from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

Orkan Barbara nie żartuje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com