:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Ostrzeżenie: Uwaga na silne wiatry

Ostrzeżenie: Uwaga na silne wiatry

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało dziś (10.11) ostrzeżenie przed silnym wiatrem. W ciągu najbliższej doby, najsilniej będzie wiało w powiatach nadmorskich. Sytuacja dotyczy również naszego miasta.

Zgodnie z zapowiedzią Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, silny wiatr nad naszym województwem pojawi się dziś wieczorem (godz. 18) i potrwa co najmniej do jutrzejszych godzin porannych (godz. 10). W strefie brzegowej może wiać w porywach od nawet 75 km/h do 90 km/h. Średnia prędkość wiatru wyniesie 50 km/h.

WCZK wspomina, by podczas porwistych wiatrów, unikać przebywania na otwartej przestrzeni, zamykać okna w domu i nie parkować pojazdów w pobliżu drzew, rusztowań, tablic reklamowych. Należy też zachować szczególną ostrożność przy wyjeżdżaniu samochodem na otwartą przestrzeń z drogi osłoniętej drzewami czy budynkami.
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


silny wiatr ostrzeżenie pogodowe szczecinek województwo - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się