:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Oświata w gminie - na sesji

24 października radni Gminy Wiejskiej Szczecinek spotkają się na kolejnej sesji. Głównym punktem  programu obrad będzie stan oświaty w gminie  i - co niezwykle istotne - ocena restrukturyzacji placówek oświatowych.  - Przedstawię radzie informację o stanie realizacji zadań oświatowych gminy za poprzedni  rok szkolny w tym wyniki sprawdzianu i egzaminów zewnętrznych w gminnych placówkach oświatowych (informację  radni otrzymali na piśmie przed sesją –przyp. red.) - mówi Tematowi Hanna Molendowska,  dyrektor Zespołu  Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół gminnych. - Materiał przygotowany przez  Zespół będzie zapewne podstawą szerokiej  dyskusji radnych. To już druga z kolei debata o tematyce oświatowej.  Na wrześniowej sesji przekazałam radzie bieżącą informację o przygotowaniu podległych Zespołowi placówek oświatowych w nowym roku szkolnym 2013/2014 – dodaje nasza rozmówczyni.
Kolejny istotny punkt porządku  obrad to wieloletni program gospodarowania mieszkaniami w domach  należących do gminy. Poza tym na sesji, jak zwykle, informacja wójta Janusza Babińskiego o jego pracy i podległego mu urzędu  w czasie jaki upłynął od poprzedniej sesji rady. Obrady zakońćzą pytania radnych i sołtysów oraz odpowiedzi wójta i urzędników gminy.(wj)

 

 

Oświata w gminie - na sesji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com