:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Oto twarze koalicji. Krytyka PiS, nadzieja na wygraną i pytania o wiceburmistrza

 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Temat Szczecinecki 19/09/2018 11:35

Trochę niemrawa jak dotąd kampania wyborcza w Szczecinku powoli nabiera rozpędu. Tym razem w szczecineckich mediach postanowili dać o sobie znać obecni rządzący. W środę, 19.09 przed południem w CK Zamek odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą członkowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. W konferencji uczestniczyli m.in. marszałek WZ Olgierd Geblewicz, burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, jego zastępca Daniel Rak, syn burmistrza Jakub Hardie-Douglas, Małgorzata Bała, Grażyna Kuszmar, jak również poseł Nowoczesnej Radosław Lubczyk. Tematem przewodnim konferencji była krytyka PiS-u i ostrzeżenia skierowane do wyborców właśnie przed tą partią.


Na początku konferencji głos zabrał Radosław Lubczyk, oficjalnie rozstrzygając kwestię kandydata na burmistrza, który miałby reprezentować KO. Radosław Lubczyk wycofał się z zamiaru kandydowania na burmistrzowski urząd w Szczecinku. Swoje poparcie przekazał kandydatowi PO Danielowi Rakowi.
- To nie jest czas na osobiste ambicje – mówił Radosław Lubczyk. - Stawką tych wyborów jest to, żebyśmy te wybory wygrali. Prawica szczecinecka wystawiła dwoje kandydatów. Z ramienia starosty Lisa – pan Wiesław Suchowiejko, który jest jednocześnie członkiem Porozumienia Jarosława Gowina, oraz panią Joannę Pawłowicz, która startuje pod szyldem PiS-u. Uważam, że tylko zjednoczona opozycja ma szansę wygrać wybory i odsunąć PiS od władzy w kolejnych wyborach parlamentarnych, ale najpierw musimy wygrać te wybory samorządowe. 


- Połączyły nas fundamentalne wartości, takie jak praworządność, konstytucja, demokracja, UE

– dodał poseł Nowoczesnej.

- Podzieleni możemy tylko przegrać. Postanowiłem nie kandydować na burmistrza Szczecinka, a swoje poparcie chciałbym przekierować na kandydata Koalicji Obywatelskiej. KO ma jeszcze wiele do zrobienia. Ja zostałem wybrany na 4-letnią kadencję Sejmu i zamierzam wypełnić to do końca mandatu. 


Marszałek w swoim krótkim wystąpieniu nawiązał do sporu jaki toczy się pomiędzy KO a PiS-em, dotyczącym tego, jak wiele w ciągu swoich rządów udało się zrobić PO. – Tego typu kłamstw będziecie państwo słyszeć jeszcze więcej. Przyzwyczajcie się więc do myśli, że jak przyjedzie tu działacz PiS-u to znajdziecie się państwo w ruinach zamku i w zgliszczach jeśli chodzi o promenadę i plażę. A my zawsze poważnie traktowaliśmy Szczecinek. Żartowaliśmy, że w zasadzie nie dofinansowaliśmy tylko powstania jeziora. 


- Nie dajcie sobie wciskać kłamstw PiS-u – zwrócił się do szczecineckich przedstawicieli KO. – Nie dajcie mieszkańcom wciskać kłamstw PiS-u, że Szczecinek jest w ruinie

– podkreślił marszałek. 


- Pamiętam konferencję Krzysztofa Lisa, który prezentował swojego kandydata z „przystawki PiS”. Powiedział wtedy, czego się spodziewać po PO, skoro oni nawet nie potrafią się porozumieć z Nowoczesną – powiedział z kolei Jerzy Hardie-Douglas. – To oczywiście nie jest prawda. Do takiego porozumienia nie dochodzi natychmiast. Są prowadzone rozmowy, które zawsze są trudne. Myślmy tą lekcję odrobili. Idziemy wspólnie do wyborów i mam nadzieję, że wygramy. 
- Mieszkańcy muszą zdawać sobie sprawę z tego, że ta koalicja to jedyna alternatywa, żeby zatrzymać ekspansję PiS-u, który jest najbardziej antysamorządową partią, jaka pojawiła się na scenie politycznej – straszył wyborców obecny burmistrz. – Zupełnie inaczej niż Nowoczesna i PO. Absolutnie nie życzę powodzenia PiS-owi. 


- Nie ukrywam, że mam dużą satysfakcję, że mogę stanąć na czele KO

– podkreślił natomiast Daniel Rak, kandydat KO na burmistrza.

– Skompletowaliśmy naprawdę mocne listy – dodał.

- Ja siebie traktuję jako członka drużyny przede wszystkim szczecineckiej - powiedział syn burmistrza, Jakub Hardie-Douglas, kandydat do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. - Tak jak powiedział poseł Lubczyk, pewne antagonizmy, jakieś osobiste zadrażnienia odkładamy na bok.

W trakcie konferencji padło pytanie odnośnie ewentualnych współpracowników, których chciałby po wygranych wyborach mianować na wiceburmistrza obecny kandydat KO. Wszystko dlatego, że w kuluarach od dawna wymienia się dwóch potencjalnych pretendentów do tego stanowiska. A mianowicie: z jednej strony mówi się o tym, że po wygranej Daniela Raka ewentualnym wiceburmistrzem miałby zostać Jakub Hardie-Douglas, inną nieoficjalną pogłoską jest także kandydatura na to stanowisko – Magdaleny Lubczyk, żony Radosława Lubczyka, która startuje z list PO - Nowoczesna do Rady Miasta. 
Daniel Rak, zaznaczając, że zakłada pracę z jednym zastępcą, zdementował informację dotyczącą Jakuba Hardie-Douglasa. Jak wspomniał, syn burmistrza tym razem będzie próbował swoich sił jako kandydat do Sejmiku WZ. Ma również swoje plany dotyczące pracy w swojej prywatnej firmie. 
Nieco inaczej wygląda natomiast kwestia ewentualnego wiceburmistrza z Nowoczesnej. 
- Mamy swoje ustalenia z Nowoczesną. Rozmawialiśmy nie tylko o personaliach, ale przede wszystkim o sprawach programowych. To nas połączyło. Wiadomo, że poseł Lubczyk, który też uczestniczył w tych rozmowach, chciałby mieć gwarancję do realizacji tego programu – mówił ogólnikowo Daniel Rak. 


- Ja oczywiście potwierdzam. Koalicja Obywatelska to nie są tylko personalia

– dodał Radosław Lubczyk.

– Dzisiaj najważniejszą kwestią jest to, by wygrać wybory samorządowe z PiS-em. Mówiłem o tym od dawna, że nie ma znaczenia, kto będzie na tych listach, ale to, byśmy osiągnęli sukces. Nie odnoszę się więc do tego, czy człowiek jest z PO, czy z Nowoczesnej. Ważne, żeby te wybory wygrać. 

Reklama

koalicja obywatelska szczecinek po nowoczesna lubczyk rak douglas - komentarze opinie

 • gość 2018-09-19 12:10:38

  Panie Lubczyk , wstydu Pan nie ma ???

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 12:18:58

  Ciekawy głos w sprawie?
  https://zofiaagatka.blogspot.com/2018/09/ksiestwo-douglasa-czyli-jak-burmistrz.html?m=1
  Oceńcie sami...

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 12:26:51

  Kim jest ten młody człowiek o nazwisku Douglas?
  Co osiàgnàł w życiu zawodowym!!
  Żenada w mojej opini pociągnie was na dno?!?

 • gość 2018-09-19 12:28:21

  Czy to brak honoru, czy ja dobrze kojarzę? Że najpierw się obrażali, a teraz stoją ramię w ramię i spijają sobie z dziobków?

 • gość 2018-09-19 12:47:25

  Nie wierzę w ani jedno słowo tych ludzi, nawet w spójniki. Sami filantropi - społecznicy, po kursach chyba nawet?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 12:47:58

  Pan poseł nie zebrał ludzi do stworzenia komitetu, brak zaplecza, pomysłu - na samym posłowaniu wyborów samorządowych się nie wygrywa. Więc proszę nam nie ściemniać, że Pan zrezygnował, bo nie miał Pan z czego. A jeśli rzeczywiście ustalono, że Pani Lubczyk to kandydat na wice - dziękuje, nie głosuję.

 • gość 2018-09-19 12:58:16

  ale ku#%* wstyd. Pomiatali tym Lubczykiem, gardzą nim. Douglas opowiadał, że Lubczyk, to wedle niego przygłup, co się na polityce nie zna. Rak się z niego wyśmiewał. a Lubczyk teraz jego popiera? Przecież oni go sprzedadzą jak tylko będą mogli. wykopią Lubczyka, razem z małżonką.
  że polityka jest brudna to wiadomo, ale żeby się tak sprzedać, tym co cię kopią, to porażka. Straciłeś Radku w oczach wielu ludzi. Sprzedałeś siebie, a potem sprzedadzą CIEBIE.

 • gość 2018-09-19 13:01:39

  Standardowy bełkot Lubczyka. Warunkiem rejestracji kandydata na burmistrza jest wymóg rejestracji kandydatów na radnych w połowie okręgów wyborczych na danym obszarze (miasto Szczecinek), a ten naparstek zwany Nowoczesna został wciągnięty przez Douglasa. Niebawem pan Douglas kichnie i śladu po nich nie będzie, polecą gdzie wiatr poniesie.

 • gość 2018-09-19 13:04:59

  Jaskółki mówiły , że mieszkańcy Szczecinka mają zamiar pozbyć się wizjonerów i oleją rodziny platformiane.

 • dość wizji - niezalogowany 2018-09-19 13:13:06

  czy jakiś komentarz jest potrzebny? Czy ktoś jeszcze chce oglądać te twarze przez kolejne lata?
  Nowoczesna pozbyła się swojego LIDERA PETRU a PO opuścił TUSK. N. nie istnieje w polskiej polityce jako realna siła odciskająca jakiekolwiek piętno, natomiast PO - to partia w polskiej polityce będąca w teraz odwrocie.
  Panie Jakubie - do sejmiku? - ekhm - czyta Pan komentarze jak Pana ludzie odbierają?
  Idzie NOWE - w sejmie dostaliście łupnia i dostaniecie też w samorządzie. Pytanie czy to będzie nokaut czy tylko pierwszy akord do zejścia ze sceny. I żeby nie było że tylko krytykuję, fajnie że zrobiliście parę dróg, zamek, murale i park. Ale poza tymi wizjami ludzie chcą też patrzenia na ich realne problemy. Dość już kominów i pomostów.
  Z całej tej gromadki na filmie jedynie Pan Lubczyk jest osobą co do której można mieć jakieś nadzieje i sympatię, choć jako poseł zupełnie go nie widać. Nie słyszałem o niczym konkretnym co by zrobił dla miasta.
  Reasumując, ja wybieram całkowicie nowe twarze. Myślę, że zarówno pracownicy ratusza jak i całe miasto może na tym wiele zyskać - po prostu dialogu i normalności.

 • gość 2018-09-19 13:24:11

  nadzieje to wy możecie mieć :) do pośredniaka!

 • gość 2018-09-19 13:32:50

  takie pytanko - ile wolumenu w firmie kandydata do sejmiku pochodzi od firm a ile ze spółek miejskich ? Mam nadzieję że na otwarcie nowego urzędu (na 99,99% nie będzie to osoba z tego filmu) powstanie audyt (bilans zamknięcia) gdzie dowiemy się ile z naszych podatków było wydawane i co z tego powstało.

 • PiS Szczecinek - niezalogowany 2018-09-19 13:49:49

  PiS życzy powodzenia Platformie i Nowoczesnej. Niech wygra lepszy.

 • gość 2018-09-19 14:08:09

  Drzazgę widzi w oku bliźniego a BELKI we własnym nie dostrzega. Ech Jura starzejesz się, malkontenctwo przez ciebie przemawia. Potrafisz ty jeszcze racjonalne decyzje podejmować? Logika już nie ta co za młodu i jad uszami się wylewa.

 • gość 2018-09-19 14:22:19

  Czy jest ktoś bardziej znienawidzony w mieści od młodego Douglasa? Oddaj kolego Jakub 0,5 mln za traktory publicznych pieniędzy!!!

 • gość 2018-09-19 14:32:09

  NIE WIERZĘ TYM LUDZIOM!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 15:16:46

  Ciekawy blog przeczytajcie i oceńcie sami?
  https://zofiaagatka.blogspot.com/2018/09/jak-delfin-zamordowa-lokalna-po.html?m=1

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 16:00:05

  Jakaś farsa Douglas rak lubczyk to chyba jacyś komendianci jeden przed wyrokiem synek burmistrza zaraz po wyborach tez pewnie doczeka się postępowania za postępowanie w spółkach miejskich a. Pośle szkoda wspominać

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 16:11:05

  Chłopcy, pokażcie czy dacie sobie radę w realnym świecie. Bez waszej partii i publicznych pieniędzy. Znaleźlibyście pracę?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 16:43:41

  Ja rozumiem, ze do sejmiku kandydowac powinien ktos, kto albo ma ogromne doświadczenie w samorzadzie lokalnym, kto moze pochwalic sie np. Sukcesami na wielu polach zwiazanych z zarzadzaniem samorzadem ALBO ktos o niezwykłym dorobku zawodowym, wyksztalceniu godnym podziwu... W kilku slowach elita partii. Ktos, kim mozna sie pochwalic, kto zapracowal sobie na szacunek nie tylko partyjnych kolegów, ale przede wszystkim obywateli.. A tu proszę... Jakie rozczarowanie. Tylko tyle ze względu na swoją kulture osobista napisze.

 • gość 2018-09-19 16:51:57

  Myślałem ,że to koleś z kabaretu Mumio, a to nasz poseł :-))))))

 • gość 2018-09-19 16:54:22

  Zdjęcie 2 , jak z pogrzebu :-)

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 17:24:24

  Ale program
  1) walka z PiSem
  2) walka z PiSem
  3 ) walka z PiSem ............

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 17:25:23

  Jakie wzmożenie hejterow pisowskich i terrarystycznych na forum. Nie macie uczciwej pracy, ze tyle macie czasu na pisanie nienawistnych postów?

 • gość 2018-09-19 17:53:26

  PO powinna syna burmistrza po jego występie w TVN głęboko schować aby uniknąć kompromitacji, bo takiego aroganckiego i zudufanego w sobie człowieka to ze świecą szukać

 • gość 2018-09-19 17:56:43

  I kto to mówi??? "Połączyły nas fundamentalne wartości, takie jak praworządność, konstytucja, demokracja, UE". To naprawdę groteska w jednym akcie. Ktoś kiedyś pisywał: Kamu-Na, Kamu-Niet. I w tych oparach - Pazdrawlaju!

 • gość 2018-09-19 18:51:43

  Tym Panom już dziękujemy i won ze Szczecinka raz na zawsze a na beszczela jeszcze będą kandydować!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-19 19:52:43

  Powtórzcie jeszcze raz o praworządności ludzią z Ordona pozostawionych z problemam sobie samym !!

 • gość 2018-09-19 21:44:30

  Faktycznie w komentarzach większość anty PO, ale dla tej jednej platformianej osoby nie każdy przeciwnik PO musi być z PiSu. Mnie jedni i drudzy ani grzeją ani ziębią ale trzeba przyznać że na te smutne twarze nie da się patrzeć zmiany się przydadzą a może nawet są konieczne tylko czy nie będzie taryfy "swojaki" ??

 • gość 2018-09-19 22:21:10

  OKIEM WŁAPKI https://okiemwlapki.pl.tl ,humor, humor, humorystycznie przedstawione szczecineckie obrazy z życia samorządowców.

 • gość 2018-09-19 23:10:27

  Lubczyk to klasyczny człowiek bez honoru!

 • gość 2018-09-19 23:28:01

  Nu, Żorżyk Ciebia uże chwacit. Paszoł biednemu na ...uj.

 • gość 2018-09-20 06:05:34

  Banda nieudaczników....za publiczną kasę to każdy może być wizjonerem

 • Gość - niezalogowany 2018-09-20 06:44:07

  Szanuję Pana Geblewicza, ale Pan Geblewicz nasze miasto zna ze sprawozdań pisanych przez ludzi Pana JHD. Czyli miasta nie zna. Nie znam osobowości i charakteru Pana Geblewicza, ale patrząc na sprawę, mam złe rokowania na przyszłość. CZAS MIASTO ODDAĆ MIESZKAŃCOM

 • Gość - niezalogowany 2018-09-20 06:54:29

  Ludzie czy wy tego nie widzicie! Układ chce się powiększyć o nowe rodziny, TVN swoim programem tego nie zahamował, to się jeszcze bardziej rozwija. Apel do ludzi, którzy chcą zagłosować na Rak to głos skazany na porażkę tak jak on zostanie skazany. Jak w nie pierwszej instancji to w drugiej i komisarz w ratuszu wiadomo Pani Pawłowicz i koniec. Pis mu nie daruje i głos na Raka, to głos stracony, to głos na PiS

 • gość 2018-09-20 07:52:35

  Panie Lubczyk. Pan jest jak kameleon. Zależnie od sytuacji i pańskich interesów przybiera Pan odpowiednie barwy. To obecne zbratanie się z JHD i jego ekipą w sposób jednoznaczny wskazuje, że wierzyć Panu nie można. Niech Pan sobie przypomni swoje początki pseudo posłowania. Może celowym będzie "odgrzebać" kilka Pańskich wypowiedzi z tamtego okresu ? Fe ! Pański sposób postępowania nie licuje z godnością faceta.

 • gość 2018-09-20 08:21:46

  Lubczyk pamiętasz jak mówiłeś że nigdy z nie podasz nawet ręki niektórym i co ? Jesteś osoba bez honoru ,chwiejną bez własnego zdania. Taki lokalny Duduś.

 • Władysław Urbański 2018-09-20 08:39:04

  Klany rodzinne Douglasów,Raków itd przeszły samych siebie.
  Kandydatura delfinka do Sejmiku to jawna kpina.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-20 09:24:16

  Dla mnie to że Viceburmistrz(jego rodzina i znajomi) handlują ziemią nie jest łamaniem prawa.
  Natomiast moralnie oceniam takie zachowania bardzo nisko i uważam że Burmistrz nie powinien takich działań prowadzić.
  Dlatego wystawiam mu ocenę 1 jak w szkole.
  Mojego głosu nie dostanie.

  Że o zarzutach prokuratorskich i sprawie w sądzie nie wspomnę...?

 • gość 2018-09-20 10:37:55

  Program "BLISKO LUDZI" TVN 24 wykazał na bank przestępstwa. Co spowodowało, że Kalisz, wiedzieć dlaczego Pitera wciskali społeczeństwu, że do złamania prawa w Szczecinku nie doszło, gdy jednak do złamania prawa doszło. Czyżby kasa to sprawiła?

 • gość 2018-09-20 11:26:47

  Peło to zło. Same agnuśniki.

 • sztandar czas wyprowadzić - niezalogowany 2018-09-20 11:48:49

  Takie miny, jakby ktoś odszedł.

 • Opozycja - niezalogowany 2018-09-20 12:09:43

  Z pozdrowieniami dla Jakuba:
  "Londyn, Dublin, Klendondej
  Irlandia i UK
  Tam po szczęście grzej
  Na wyspy wiej
  Trochę jednak kwas
  Że kraj nie zatrzymał nas
  A wuj to w dupie ma
  I na kobzie gra HA!
  W Polsce szanse twe
  stale poszerzają sie
  Jak po bombie lej
  Na wyspy wiej
  Piosenka kończy się
  A ruch na granicy nie
  Teraz na wyspy wiej
  Tak jak my trzej HA!
  Na wyspy wiej!
  Na wyspy wiej!
  Na wyspy wiej!"

 • gość 2018-09-20 14:08:03

  O matko boska. Ale smutek na tej stypie. Wystawienie syna do województwa to kpina. Jakimi osiągnięciami on może się pochwalić?

 • gość 2018-09-20 15:23:23

  nie ma na kogo głosować w Szczecinku

 • gość 2018-09-20 15:37:12

  znam takie osiągnięcie - nie musiał zarejestrować się w pośredniaku, bo dostał zlecenia od taty

 • Gość - niezalogowany 2018-09-20 17:09:53

  Cały program szczecineckiej Platformy, podobnie jak krajowej, to atak na PiS. Dla mieszkańców korzyści z tego zero. Natomiast dokonania PO widać najlepiej, gdy wyjedzie się ze Szczecinka i zobaczy na własne oczy, jak bardzo do przodu uciekły miasta w Polsce. Jeśli nie możecie udać się dalej zobaczcie zmiany w Chojnicach, a nawet w Człuchowie. Nie dajcie się Państwo nabrać na wyborczy kit Platformy. Nepotyzm tych ludzi bije po oczach, same rodzinne klany. A teraz jeszcze mizeria z Nowosmiesznej chce dorwać się do koryta. Lubczyk człowiek bez honoru, opluto Go i zniewazono maksymalnie, a ten podwinal ogonek i już lize rękę Pana, czytaj Słońce Trzesiecka nieomylnego gury szczecineckiego PO. Koalicja Obywatelska to żenada roku. Już czas oderwac ich od żywej tkanki Szczecinka, dość żerowania, czas na zmiany i prawdziwy, a nie pudrowany rozwój miasta

 • gość 2018-09-20 18:12:36

  Lokalna spółdzielnio polityczno gospodarcza kończcie i wstydu oszczędźcie

 • Gustaw - niezalogowany 2018-09-20 18:15:33

  Delfin nie będzie zastępcą, a to dlatego, że nie wybierzemy Daniela.

 • prezes szrot-u - niezalogowany 2018-09-20 22:38:10

  Czytając OKIEMWLAPKI miałem ubaw po pachy, hehehehe.

 • Katarzyna - niezalogowany 2018-09-21 06:40:42

  Panie Lubczyk..jak Pan może? Teraz ramię w ramię? Po tym wszystkim? Jestem szczerze zawiedziona..gdzie Pana godność?

 • gość 2018-09-21 08:17:31

  ale czerstwe spotkanie. Zapytajcie Kubusia Puchatka dlaczego miasto musiało oddać swego czasu 600 czy 700 tyś zł - pieniądze z naszych podatków. I dlaczego u nas w mieście gościło TVN.

 • gość 2018-09-21 16:21:49

  weźcie tego puchatka schowajcie do szafy, kto na niego zagłosuje? Przydupasy tatusia i ludzie którzy mogą tylko coś zyskać na układach. Żenada pełną gębą

 • gość 2018-09-21 23:58:45

  Maski założone? Do startu start!!

 • gość 2018-09-24 11:07:08

  Sami "mistrzowie" i jak oni chcą utrzymać władzę, na zdjęciu do kolekcji tych geniuszy brak jeszcze pani Dudź pana Merka, Lesiuka, Kaźmierskiego, Czuka i innych którzy po wyborach będą bezrobotni. (powinni przyjść z rodzinami i z zapalonymi świeczkami jak pod Sądem) Nie kompromitujcie się weźcie się do normalnej uczciwej pracy, bez kolesiostwa i układów. Co do synusia pana Burmistrza to wszyscy nie mogą się doczekać tych ambitnych i fajnych planów biznesowych. Byle z dala od spółek miejskich najlepiej otworzyć coś blisko pośredniaka będzie akurat blisko po zakręceniu miejskiego kranika. A i jeszcze jedno panie synusiu lobbowanie to nie to samo co dogadywanie się w spółkach miejskich to inna liga.

 • głos na Radzia - niezalogowany 2018-10-09 09:32:50

  Radek oni cię z gnojem zmieszali, Brawo Ty !!!!! Całe miasto się śmieje !!!!

 • gość 2018-10-09 21:04:16

  Temat wiceburmistrza całkowicie spłycony. A widzę to tak. Z pewnością kandydat to sejmiku nie zostanie wybrany. A w przypadku sukcesu (oby nie) Pana wiceburmistrza to właśnie Pana Jakuba zatrudni na wice. Także głos na Pana Raka = Pan Jakub wiceburmistrzem. To się czuje:)

 • gość 2018-10-11 18:51:59

  Jak Kuba dostanie ciepłą posadę, wyprowadzam się ze Szczecinka. Bo w tym mieście jest miejsce dla młodych, dzieci platformersów.

 • gość 2018-10-12 20:11:26

  No i kolega platfusów z Szczecinka został nagrany na wałkach - marszałek. Czy na wspólnym zdjęciu, jakie mieliście niebawem trzeba będzie zakryć twarze wszystkich? Myślę że tak. HAHAHAHAHAH. Sami siebie rozmontowaliście. Ale z was głąby.....

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


mieszkanie do wynajecia

Kawalerka w Skotnikach ( 5km od Szczecinka ) po kapitalnym remoncie. Kuchnia i przedpokój w zabudowie , ogrzewanie gazowe , na parterze , cieple i..


KREDYTY, POŻYCZKI

Kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki - szeroki wybór ofert bankowych i pozabankowych - na oświadczenie - akceptacja wszystkich dochodów - wysokie..


Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Prywatna sesja z Wróżką w

Tarot Numerologia - Uczucia praca finanse zdrowie. Oczyszczanie energetyczne - klątwy, uroki, podłączenia energetyczne. Synchronizacja czakr i..


Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


SYNDYK sprzeda 1/2 mieszkania

SYNDYK masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału do 1/2 w nieruchomości lokalowej mieszkalnej w Parsęcku 39/1 o powierzchni 83,50m2 (..


Decor Trends zatrudni

Firma Decor Trends zatrudni Mistrza zmianowego/Brygadzistę: Opis stanowiska: - organizacja i nadzór realizacji zadań produkcyjnych; -..


Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"