:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C lekkie zachmurzenie

Padły dzik na Rybackiej, wybite szyby na Sikorskiego

Padły dzik na Rybackiej, wybite szyby na Sikorskiego

W okresie od 25.12.2017 r. do 31.12.2017 r. strażnicy podjęli 66 interwencji w stosunku do 54 osób - informuje Straż Miejska w Szczecinku w swoim cotygodniowym raporcie. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 17 zdarzeń, z czego w 15 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.


28.12.2017 około godziny 12:20 interwencja na ul: Rybackiej dotycząca padłego dzika. O fakcie tym powiadomiono lekarza weterynarii, który podjął dalsze czynności. Miejsce zostało zabezpieczone do czasu przyjazdu weterynarza.

W nocy z dnia 31.12. na 1.01.2017 patrol straży miejskiej patrolując ulicę Sikorskiego ujawnił wybite dwie szyby w przystanku komunikacji miejskiej na ul: Sikorskiego.

Podczas okresu świąteczno-noworocznego pomimo tego, iż nie wprowadzono zakazu używania środków pirotechnicznych strażnicy podejmowali kilka interwencji związanych z tym. Interwencje dotyczyły zakłócania porządku publicznego w sytuacjach gdy nieletni zrobili sobie zabawę rzucając petardy pod nogi przechodniów.

W ostatnim tygodniu do schroniska zostały przekazane 4 psy.
W czterech przypadkach strażnicy pomagali kierowcom uruchomić samochody.

 

info/foto: Straż Miejska w Szczecinku


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


straż miejska szczecinek padły dzik wybite szyby monitoring miejski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się