:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C lekkie zachmurzenie

Pani Franciszka Fedorowicz skończyła 100 lat!

Pani Franciszka Fedorowicz skończyła 100 lat!

Romualda Wójcik, Sekretarz Miasta Szczecinek i Eugenia Grudecka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożyły wczoraj  serdecznie życzenia pani Franciszce Fedorowicz, która świętowała setne urodziny. Dostojna Jubilatka gratulacje przyjmowała od samego rana, a podczas uroczystości gromkie „Sto lat”, poza przedstawicielkami Urzędu Miasta i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ośpiewała jej także najbliższa rodzina.

Podczas spotkania nie zabrakło też oczywiście tortu i świeczek, które pani Franciszka bez większego problemu zdmuchnęła za pierwszym razem. Był również czas na wspomnienia młodości, którą mieszkanka naszego miasta spędziła na Wołyniu. Jubilatka mówiła też o roku 1945, kiedy przyjechała do Szczecinka. W pierwszym okresie jej współlokatorką była… krowa. Potem do pani Franciszki dołączył mąż i tak para przeżyła ze sobą wiele wspaniałych lat. Dziś 100-latka nadal może liczyć na wsparcie rodziny i opiekunki, która pomaga jej w codziennym życiu.

Pani Franciszce życzymy kolejnych przeżytych w zdrowiu lat oraz wiele optymizmu i uśmiechu każdego dnia.  

Tekst i foto: M. Ludewicz / UM Szczecinek

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


sto lat urodziny szczecinek franciszka fedorowicz - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się