:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Państwo Jarzynowscy z medalami Prezydenta RP

Aktualności, Państwo Jarzynowscy medalami Prezydenta - zdjęcie, fotografia

Nie każdy ma taką możliwość, by po 50 latach móc wrócić do chwil, kiedy wstępował w związek małżeński. Państwo Aleksandra i Witold Jarzynowscy po wielu latach spędzonych razem mogli takie właśnie chwile w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół przeżyć jeszcze raz. We wtorek, 27 grudnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczecinku państwo Aleksandra i Witold obchodzili wspólnie uroczystość Złotych Godów. Medale za Długoletnie Pozycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta RP dostojnym jubilatom wręczył burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.

Państwo Aleksandra i Witold Jarzynowscy związek małżeński zawarli 24 grudnia 1966 roku. - W tym momencie możecie zapytać się nawzajem, dla kogo biły wasze serca i jak dochowaliście przyrzeczenia ślubu sprzed 50 lat – zapytała Eugenia Grudecka, kierownik USC w Szczecinku. - Zapewne dziś macie państwo wrażenie, że lata od państwa ślubu przeleciały jak mgnienie oka. Tak niestety szybko przemija czas. W ciągu tych długich lat były z pewnością momenty radosne, które państwo dziś chętnie wspominacie, ale były też zapewne kłopoty, problemy i łzy. Co pozwoliło im przeżyć wspólnie ze sobą aż 50 lat? Jak sami przyznają recepta na tak długi i udany związek małżeński jest jedna. To wzajemne zaufanie, szacunek, szczerość, ale przede wszystkim miłość. 

W trakcie uroczystości nie zabrakło oczywiście czasu na wzajemne składanie życzeń i gratulacji. Na koniec przy symbolicznej lampce szampana bardzo licznie zgromadzeni goście zaśpiewali jubilatom gromkie „Sto lat!” Państwo Aleksandra i Witold Jarzynowscy nie kryli swojego wzruszenia. 

Złote gody państwa Jarzynowskich from temat.szczecinecki on Vimeo.


Państwo Jarzynowscy z medalami Prezydenta RP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com