:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Partner Cup, czyli Liga Mistrzów w Barwicach

3 grudnia w hali Zespołu Szkół w Barwicach odbyła się kolejna edycja turnieju PARTNER CUP - informuje Grzegorz Tomaszewicz z Błoni Barwice. - Udział wzięło 8 drużyn z rocznika 2006: AP Mielno, AP Szczecinek, Czwórka Wałcz, Zjednoczeni Kaczory, Gwardia Koszalin I, Gwardia Koszalin II, Gry Dobrowo i Błonie Barwice. Grano w dwóch grupach każdy z każdym i aby dać możliwość ambitnej walki do samego końca dwie najlepsze drużyny awansowały do Ligi Mistrzów, natomiast zespoły, które zajęły miejsca 3 i 4 walczyły o zwycięstwo w Lidze Europejskiej. Dało to możliwość gry ze sobą zespołom o podobnych umiejętnościach. Dodatkowo emocji dostarczyły finały w obu ligach, gdzie zawodnicy wychodzili przy hymnach, a następnie zostali przedstawiani przez spikera. 

W finale Ligi Mistrzów zmierzyły się drużyny Czwórki Wałcz oraz AP Szczecinek. W finale Ligi Europejskiej zespoły Gwardia Koszalin II i Błonie Barwice. Oba mecze były bardzo zacięte i wyrównane jak na finał przystało. Strzelono tylko po jednej bramce w meczu dając zwycięstwo Czwórce Wałcz i Gwardii Koszalin II. 

Liga Mistrzów: 

1. Czwórka Wałcz 

2. AP Szczecinek 

3. Zjednoczeni Kaczory 

4. AP Mielno 

Liga Europejska 

1. Gwardia Koszalin II 

2. Błonie Barwice 

3. Gryf Dobrowo 

4. Gwardia Koszalin I 

Wręczono nagrody indywidualne: 

- najlepszy strzelec – Szymon Pietrzak Zjednoczeni Kaczory 

- najlepszy zawodnik – Bartosz Rorbach Czwórka Wałcz 

- najlepszy bramkarz – Jan Górka Gwardia Koszalin I 

Trenerzy otrzymali upominki od firmy BK Turismo – organizatora obozów sportowych i turystycznych w słonecznej Hiszpanii – www.bkturismo.com

Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników Błoni Barwice za pomoc w organizacji turnieju, a także słodki poczęstunek, sędziego Adama Raka, Renacie Trembowelskiej, OGR TADMED ze Szczecinka, działającej przy ZS Barwice, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu i obsługującemu tablicę Karolowi Grygiel.

Nagrody ufundowali: Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Urząd Miejski w Barwicach, Sklep z art. Biurowymi, sportowymi i wędkarskimi FILO z Barwic oraz BK Turismo.

Turniej wsparli: Pizzeria Marco z Barwic, Andrzej i Ryszard Chojnaccy, Sklepik szkolny Joanny Błaszczyk

Organizatorem turnieju byli:

klub sportowy Błonie Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Partner z Barwic


Partner Cup, czyli Liga Mistrzów w Barwicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com