:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Pastorałka dzieci z "Nutki". Czy będzie kolejny przebój na YouTube?

Muzyka, Pastorałka dzieci

To zdecydowanie najbardziej rozśpiewane przedszkole w Szczecinku. “Nutka” z ul. Kościuszki ma już na swoim koncie przynajmniej 40 nagranych w studio piosenek i zrealizowanych do nich teledysków. Kanał z nimi, zamieszczony w serwisie Youtube, cieszy się wielką popularnością. O jej skali niech świadczy fakt, że teledysk edukacyjny “Pan Policjant” miał już ponad 28 milionów (!) wyświetleń (klip chwilowo niedostępny), a liczba odtworzeń innych produkcji oscylująca na poziomie powyżej 100 tysięcy jest normą.

Wczoraj miała miejsce kolejna premiera pastorałki, której autorami są Joanna Ziółkowska i Zbigniew Rumiński. To “Pastorałka przedszkolaków”, którą przygotowały Alina Zagórska, Joanna Ziółkowska i Ewelina Budziszewska. Piosenkę śpiewają Laura Jakóbczyk, Zuzanna Bobryk, Aleksandra Capar i Maja Białczyk, a wtórują im dzieci z całego przedszkola.

https://www.youtube.com/watch?v=heToTswMCTU

Pastorałka dzieci z "Nutki". Czy będzie kolejny przebój na YouTube? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com