:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Paweł Szafran ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Paweł Szafran ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

1 grudnia w koszalińskiej delegaturze Kuratorium Oświaty w Szczecinie, odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/18. Jednym z 66 uczniów, którzy zostali nagrodzeni, był Paweł Szafran z klasy 3a I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku.

Gospodarzem całej uroczystości w Koszalinie, był Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty, Robert Stępień i dyrektor Delegatury Radca Generalny Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Paweł Michalak.
 
O stypendium Prezesa Rady Ministrów, może ubiegać się najwyżej jeden uczeń z każdej szkoły, który w całym roku szkolnym osiągnie najwyższą w danej szkole średnią ocen, albo wyróżniać się będzie wybitnymi uzdolnieniami w swojej dziedzinie.

Warto wspomnieć, że Paweł Szafran w roku szkolnym 2016/2017, osiągnął wysoką średnią 5,20, a dodatkowo odnosił sukcesy w Olimpiadzie Literatury oraz Języka Polskiego, a także w Międzynarodowym Konkursie "Kangur".

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


paweł szafran szczecinek stypednium prezesa rady ministrów - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-11 17:18:30

    Gratulacje ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się