:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Piątkowy piknik w “Piątce”

W piątkowe popołudnie, 8 czerwca mogliśmy miło spędzić czas na pikniku dla mieszkańców naszego miasta  w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku - informuje nas Bożena Lipnicka, Sekretarz Szkoły Podstawowej Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku.

- Oprócz pysznego poczęstunku - lodów, ciasta, waty cukrowej, pieczonych ziemniaczków i rzecz jasna grillowanych kiełbasek, była też dobra zabawa. Moc atrakcji nie pozwalała się nudzić ani przez chwilkę. Najpierw był spektakl dla dzieci,  dmuchane zamki, warsztaty garncarskie i artystyczne, tor rowerowy z przeszkodami, malowanie twarzy lub paznokci, konsultacja u dietetyka z Natur House oraz pokaz motorów Szczecineckiej Grupy Motocyklowej i Stowarzyszenia Promocji Sportów Motorowych SCS.  Wszyscy uczestnicy i mali i duzi, stwierdzili, że piknik był udany.

 

info/foto: SP5

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


piknik sp5 zespół szkół dmuchane zamki - komentarze opinie

  • gość 2018-06-14 14:17:12

    oby więcej takich imprez dla dzieci. nie tylko wielkie koncerty disco polo są potrzebne

Dodajesz jako: Zaloguj się