:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Piękne zęby podczas jednej wizyty u stomatologa w Szczecinie? Poznaj turystykę stomatologiczną

Porady, Piękne zęby podczas jednej wizyty stomatologa Szczecinie Poznaj turystykę stomatologiczną - zdjęcie, fotografia

Turystyka stomatologiczna to bardzo popularna forma wypoczynku wśród naszych zachodnich sąsiadów. Na miejsce swoich wizyt coraz częściej wybierają oni Polskę ze względu na atrakcyjną cenę oraz niezwykle wysoką jakość usług stomatologicznych.

Nasi zachodni sąsiedzi doskonale wiedzą, dlaczego na miejsce swoich kilkudniowych wycieczek wybierają najczęściej takie polskie miasta przygraniczne, jak Szczecin czy Gorzów Wielkopolski. Turystyka stomatologiczna to coraz popularniejszy trend, z którego zaczynają korzystać również rodacy. Ekspresowe usługi stomatologiczne wybieramy głównie ze względu na oszczędność czasu i możliwość wykonania zabiegu nowoczesnym, a co za tym idzie dokładniejszym sprzętem.

Obecnie lista zabiegów błyskawicznych jest bardzo długa, jednak do najczęściej wybieranych z pewnością można zaliczyć korony zębowe, mosty protetyczne i licówki.

Korony zębowe w jeden dzień – czy to w ogóle możliwe?

Uszkodzenia zębów powstałe na skutek wypadków losowych czy ze względu na chorobę powodują często nie tylko dokuczliwe problemy z przeżuwaniem pokarmów, ale odbierają pewność siebie i możliwość naturalnego uśmiechania się.

Jeszcze jakiś czas temu wykonanie koron zębowych wymagało co najmniej kilku równie nieprzyjemnych wizyt u stomatologa, przymiarek oraz poprawek. Dzisiaj, w dobie trójwymiarowej protetyki i implantacji natychmiastowej możliwe jest w zasadzie wszystko. Profesjonalne gabinety stomatologiczne ceniące sobie przede wszystkim wygodę i pełen komfort swoich pacjentów posiadają najnowocześniejsze wyposażenie, w tym skanery cyfrowe i frezarki komputerowe, które znacząco skracają czas zabiegu z kilku dni do kilku godzin.

Już podczas jednej wizyty u stomatologa możliwe jest pobranie skanu cyfrowego, zaprojektowanie , wycięcie i umieszczenie korony na miejscu w jamie ustnej pacjenta.

Mosty zębowe w Szczecinie na podzamczu podczas jednej wizyty

Nowoczesna technologia sprawiła że mosty zębowe znalazły się na liście zabiegów błyskawicznych. Jednym z nowocześniej wyposażonych gabinetów stomatologicznych świadczących ekspresowe zabiegi stomatologiczne jest Koryzna Clinic, który od lat cieszy się zaufaniem pacjentów. Koryzna Clinic może poszczycić się niesamowitą wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma zdobyczami technologicznymi, które znajdziemy tylko w najlepiej wyposażonych gabinetach stomatologicznych.

Nawet najtrudniejsze do wykonania zabiegi, w Koryzna Clinic są bezproblemowe. Nieco ponad godzinna wizyta w gabinecie wystarczy, aby uzyskać most ceramiczny. Tak błyskawiczne przywracanie pełnego uśmiechu u pacjentów jest możliwe dzięki wykorzystaniu zewnątrzustnego skanera 3D oraz frezarki komputerowej.

Licówki – idealny i biały uśmiech każdego dnia

Licówki maskują niedoskonałości zębów, znacząco wpływając na estetykę uzębienia. Podczas projektowania licówek zębowych równie istotne co kształt jest dopasowanie kolorystyczne do pozostałych zębów pacjenta, tak aby ząb wyglądał naturalnie. Obecnie dostępna technologia jest niezwykle precyzyjna, dlatego efekt estetyczny jest zachwycający.

www.klinikakoryzna.pl

 

artykuł partnera serwisu