:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

"Pieniądze, albo życie". Rozbój na ul. Mierosławskiego

Pieniądze albo życie! Kto słysząc takie słowa, nie oddałby całej zawartości swojego portfela? Przed takim wyborem stanął jeden z mieszkańców Szczecinka. Sceny jak z filmu kryminalnego rozegrały się w ubiegłym tygodniu na ulicy Mierosławskiego. Mieszkańcowi Szczecinka na szczęście nic się nie stało.


- Do 33-letniego pokrzywdzonego podszedł nieznany mu mężczyzna i zaczął grozić pozbawieniem życia – mówi nam. sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku. – Groźby doprowadziły mieszkańca Szczecinka do stanu bezbronności. 33-latek z obawy o własne życie oddał 26-latkowi 250 zł, które akurat przy sobie posiadał. 


Mężczyzna na szczęście zachował też zimną krew i od razu powiadomił o wszystkim policję. Funkcjonariusze natychmiast pojawili się na miejscu zdarzenia. Chwilę później zauważyli na ulicy mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi napastnika. 26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Sąd Rejonowy w Szczecinku zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


rozbój pieniądze mierosławskiego portfel - komentarze opinie

  • gość 2018-05-30 14:55:31

    bandzior gdyby trafił na Jajeca lub innego "bogaczA lokALNEJ MAFII" PEWNIKIEM MIAŁBY GRUBSZ ŁUP.

  • gość 2018-05-30 19:57:26

    Jajec by mu powiedział, że złamał regulamin Placu Zabaw i dał mu klapsa. Jajec zaczyna zachowywać się naprawdę jak stary dziadek.

  • gość 2018-06-21 02:37:05

    czaja

Dodajesz jako: Zaloguj się