:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

Pieniądze dla Tomka - podliczone

charytatywnie, Pieniądze Tomka podliczone - zdjęcie, fotografia

Na mieszkańców Szczecinka zawsze można liczyć. Wciąż wiele osób angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, nie pozostając obojętnym na rozmaite choroby i trudną walkę, którą niekiedy trzeba z nimi stoczyć. Tak było i tym razem. Nieco ponad tydzień temu w hali sportowej przy ul. Wiatracznej odbyła się akcja charytatywna na rzecz chorującego na stwardnienie rozsiane Tomka Możucha. Już wiadomo, że przedsięwzięcie poruszyło serca wielu osób. A to przecież jeszcze nie koniec.

Przypomnijmy. Młody mieszkaniec Szczecinka, Tomek Możuch, od lat choruje na stwardnienie rozsiane. Szansą dla mężczyzny jest rehabilitacja przy pomocy specjalistycznego urządzenia. Jego zakup to koszt kilkunastu tysięcy zł. Osoby bliskie Tomkowi nie chciały dłużej czekać i same postanowiły działać, by zebrać potrzebną sumę. Pomysłodawczynią akcji charytatywnej była Iza Reszke, nauczycielka z SP7, a organizacją wydarzenia zajęły się panie ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet.

Dla Tomka robili wszystko: licytacje, konkurencje sportowe, spotkanie ze Świętym Mikołajem, pyszne ciasta, ciepłe kiełbaski… - organizatorzy akcji charytatywnej przygotowali mnóstwo atrakcji. Na hali sportowej odbywały się liczne konkurencje i turniej piłkarski dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy. Oprócz tego przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: wspólne zdjęcie z Mikołajem, kącik plastyczny, łakocie, słodkie wypieki i napoje. W przerwach zabawy odbywały się liczne licytacje, m.in. kursu języka angielskiego, szkolenia psa, upominków od zespołu Materia, a także wielu innych atrakcyjnych przedmiotów. 

Już wiadomo, ile pieniędzy udało się zebrać podczas trwania zbiórki. Jak poinformowało Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet dla Tomka Możucha, dzięki wielu firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym, udało się zebrać kwotę 7 tys. zł. Co ważne, to jeszcze nie koniec pomocy dla Tomka. Jak poinformowała nas prezes stowarzyszenia kobiet, Ewa Czech, pieniądze będzie można wpłacać jeszcze po zakończeniu mikołajkowej zabawy na konto Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet. Na wpłaty panie będą czekać do końca grudnia.

Przelewy można dokonywać na poniższy nr konta Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet, z dopiskiem:

Dla Tomasza Możucha 

Bank Spółdzielczy w Jastrowiu 0/Szczecinek 78-400 Szczecinek ul. Bohaterów Warszawy 53 

Nr konta: 87 8935 0009 1300 4536 2000 0010 


Pieniądze dla Tomka - podliczone komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com