:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Pies zagryzł psa. Bezdomni nie chcą do noclegowni

Straż Miejska, zagryzł Bezdomni chcą noclegowni - zdjęcie, fotografia

W okresie od 5.12 do 11.12. strażnicy miejscy podjęli 102 interwencji w stosunku do 127 osób - informuje straż miejska w swoim cotygodniowym raporcie. - Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 13 zdarzeń, z czego w 12 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

6.12.2016 około godziny 8:00 strażnicy zabezpieczali bezpieczeństwo podczas wycinki drzew na ul. Polnej.

Tego samego dnia w godzinach 23:20 - 23:50 strażnicy skontrolowali cztery obiekty, gdzie przebywają bezdomni: opuszczony barak na ul: Kolejowej – przebywał jeden bezdomny; Dworzec PKP – wylegitymowano czterech stałych bywalców; pomieszczenia na ul: Sikorskiego wylegitymowano dwóch bezdomnych. Żaden z nich nie zgodził się na umieszczeniem w ośrodku dla bezdomnych czy przyjęcie innych form oferowanej pomocy.

8.12.2016 około godziny 10:15 strażnicy udzielali asysty dla pracowników ZGM TBS przy komisyjnym przeglądzie jednego z lokali mieszkalnych.

Tego samego dnia około 11:05 strażnicy podejmowali interwencję w sprawie zagryzienia psa przez psa. Pies wypuszczony samopas przez jego właścicielkę zagryzł psa sąsiada. Właścicielka została ukarana mandatem karnym za niezachowanie nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu psa a pokrzywdzony będzie mógł dochodzić roszczeń na drodze sądowej z powództwa cywilnego.

11.12.2016 około godziny 1:55 interwencja przed lokalem Sint Ji, gdzie zaobserwowano szarpaninę pomiędzy grupą osób. Patrol, który udał się na miejsce wylegitymował dwie kobiety i mężczyznę. Jak wynikało z ustaleń to kobiety były agresorkami. W związku z tym, iż przez ochronę został użyty miotacz gazu na miejsce wezwano zespół ratunkowy celem udzielenia pomocy dla osób uskarżających się na dolegliwości z tego powodu.

 

 

Pies zagryzł psa. Bezdomni nie chcą do noclegowni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com