:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Piją i jeżdżą samochodami

Policja, Piją jeżdżą samochodami - zdjęcie, fotografia

Piją i jeżdżą „na zakazie” – tak w skrócie można podsumować ubiegłotygodniowy drogowy raport szczecineckiej policji. Ostatnie dni na drogach nie należały do tych spokojnych. To przede wszystkim kolejne zatrzymania nietrzeźwych kierowców, którzy mieli już zatrzymywane z tego powodu prawa jazdy. O wszystkim informuje mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy KPP w Szczecinku.

- W ubiegłym tygodniu mieliśmy łącznie 9 kolizji drogowych – mówi nam Anna Matys. – Zatrzymaliśmy 3 nietrzeźwych kierowców. Najbardziej nietrzeźwy okazał się prowadzący auto marki volkswagen golf. Zatrzymany na terenie Szczecinka 35-letni mężczyzna podczas kontroli policyjnej miał 2 promile alkoholu w organizmie.

- W minionym tygodniu policjanci zatrzymali także do kontroli kierującego pojazd marki kia. Okazało się, że 52-latek ma aktywny zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Ponieważ nie stosował się sądowego orzeczenia, będzie musiał jeszcze raz odpowiedzieć za swój czyn przed sądem – dodaje rzecznik. 

 

foto By Richard Arthur Norton (1958- ) at en.wikipedia - Transferred from en.wikipedia by SreeBot, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16862373

Piją i jeżdżą samochodami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com