:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Piją i jeżdżą. W tym tygodniu złapanych trzech.

Choć policja co tydzień apeluje o zdrowy rozsądek, ciągle są osoby, którym nie przeszkadza to, że wsiadają za kierownicę po wypiciu, często niemałych ilości, alkoholu. Tak było również w minionym tygodniu. Tak jak poprzednio, zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista tym razem miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. 

- Był to 33-lenti mężczyzna, który na terenie gminy Borne Sulinowo spowodował kolizję – mówi nam mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. – Mężczyzna, kierując autem marki citroen jumpy, wpadł w poślizg i swoją podróż zakończył w rowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia policja przebadała kierowcę pod kątem kontroli trzeźwości. Okazało się, że przyczyną całego zajścia nie były trudne warunki, które akurat wtedy panowały na drodze, ale to, że mężczyzna pił wcześniej alkohol. Badanie wykazało 2,5 promila w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności

Oprócz tego policjantom udało się zatrzymać sprawców kradzieży na terenie Barwic. Jak poinformowała rzecznik, zatrzymani sprawcy to bracia, którzy wspólnie dokonali kradzieży przedmiotów o łącznej wartości ponad 11 tysięcy złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Piją i jeżdżą. W tym tygodniu złapanych trzech. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com