:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Pijaki na rowerach. Rekord tygodnia: 2,5 promila

Pijaki na rowerach. Rekord tygodnia: 2,5 promila

Policja wciąż apeluje: jeśli piłeś alkohol, nie próbuj prowadzić żadnego pojazdu. Na próżno. Wciąż nie brakuje kierowców, którzy narażając siebie i innych, postanawiają jechać na tzw. podwójnym gazie. W ubiegłym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców. Rekordziści to: mieszkaniec Czaplinka i szczecinecczanin.


- Tym razem nietrzeźwym rekordzistą okazał się 46-letni mieszkaniec Czaplinka – mówi nam st. sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku. - Mundurowi z posterunku policji w Barwicach, patrolując ulice miasta, zauważyli, że motorowerzysta jedzie dość niepewnie. W trakcie kontroli szybko okazało się, że wspomniany 46-latek znajduje się pod wpływem alkoholu. Urządzenie wykazało w jego organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Oznacza to, że mężczyzna był kompletnie pijany. Teraz odpowie przed sądem.
Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany przez policjantów w Szczecinku. Mówi Ewa Żaglewska: - 53-letni mężczyzna jechał rowerem. Podczas przeprowadzonej kontroli mężczyzna miał problem, żeby się wylegitymować. Kiedy został przebadany alkomatem, okazało się, że ma w organizmie 2 promile alkoholu. O jego losie także zadecyduje teraz sąd.  


alkohol rower policja nietrzeźwi kierowcy - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się