:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Pijana motorowerzystka zatrzymana przez dwie kobiety

Pijana motorowerzystka zatrzymana przez dwie kobiety

Na słowa uznania zasługuje postawa dwóch kobiet, które udaremniły dalszą podróż pijanej motorowerzystce. Kobieta nie była w stanie utrzymać równowagi na swoim jednośladzie, mimo to, o własnych siłach próbowała udać się w dalszą podróż. Po przyjeździe policji okazało się, że motorowerzystka miała w organizmie 2 promile alkoholu. Szczecineccy policjanci dziękują za kobietom za szybką reakcję, która pozwoliła wyeliminować z ruchu drogowego kolejnego kierowcę, zagrażającego sobie i innym użytkownikom drogi.


Wszystko wydarzyło się w ostatnich dniach w Białym Borze. – 43-latka jechała swoim motorowerem. W pewnym momencie straciła równowagę i przewróciła się tuż przed przejściem dla pieszych – mówi nam sierż. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. – Zdarzenie to widziały dwie kobiety, które akurat przejeżdżały w pobliżu. Zatrzymały swój pojazd i wyszły na zewnątrz, żeby pomóc kobiecie. 
- Miała duże problemy, żeby wstać. Nie była też wstanie wsiąść na motorower – dodaje nasza rozmówczyni. – Kobiety wyczuły od niej woń alkoholu. Szybko postanowiły więc zawiadomić policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy prowadząca motorower została przebadana alkomatem. Okazało się, że ma w organizmie 2 promile alkoholu. Teraz o jej losie zadecyduje sąd. 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


pijana motorower kobiety policja promile - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się