:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pikieta pro life przed ratuszem. Poparł ją "Patriotyczny Szczecinek" oraz jeden radny

Aktualności, Pikieta przed ratuszem Poparł

Tak jak informowaliśmy, w sobotę, 21 stycznia przed szczecineckim ratuszem odbyła się manifestacja obrońców życia. Celem pikiety było wyrażenie sprzeciwu wobec aborcji i przekonanie społeczeństwa do zaostrzenia polskiego prawa aborcyjnego. Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Pro – prawo do życia Szczecinek. Wydarzenie poparł „Patriotyczny Szczecinek”. Wziął w nim również udział radny miejski Marcin Bedka.

 

Każdy, kto przechodził w sobotnie południe przez plac Wolności mógł zobaczyć olbrzymie transparenty. Przechodnie otrzymywali także specjalne naklejki oraz białe kwiaty – symbole życia.

- Chcemy poruszyć nasze społeczeństwo – powiedział nam Bartosz Dolatowski, organizator pikiety. – Tak naprawdę chcemy wzruszyć sumienia ludzi. Zbyt dużo się mówi o tym, że aborcja jest tylko i wyłącznie zwykłym zabiegiem. Nie mówi się o tym, że jest to mordowanie dzieci. A tak naprawdę każdy zabieg aborcyjny jest morderstwem. Nie dopuścimy do tego, żeby było to w Polsce legalne. 

Pikieta pro life przed ratuszem. Poparł ją "Patriotyczny Szczecinek" oraz jeden radny from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

- Chcemy zmiany ustawy – podkreślił nasz rozmówca. – Nasz projekt trafił do Sejmu z inicjatywy instytutu „Ordo Luris”. Niestety został skasowany. Nie wiem, dlaczego. Czy pod wpływem tzw. czarnych marszy? Chcemy to zmienić i uświadomić ludzi czym tak naprawdę jest aborcja. Nasz cel jest naprawdę szczytny. Tutaj chodzi o każde życie. 


Pikieta pro life przed ratuszem. Poparł ją "Patriotyczny Szczecinek" oraz jeden radny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com