:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Piłka nożna: Akademia pół na pół

piłka nożna, Piłka nożna Akademia pół pół - zdjęcie, fotografia

Cztery wyjazdowe mecze rozegrały w sobotę (19 października) drużyny Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Dwa z nich zakończyły się wygraną zespołów ze Szczecinka, a dwa kolejne porażkami. Wysokie zwycięstwo 6:0 (1:0) nad zespołem Lecha w Czaplinku odniosła ekipa juniorów młodszych w rozgrywkach kl. I j. młodszych KOZPN. Gole strzelali: Alan Brych 3 oraz Patryk Gacek, Tymon Pączka, Patryk Flis po 1. Asysty przy tych golach zaliczyli: Mariusz Hawryluk 4 i Alan Brych 1. 

- Chłopcy wreszcie zrozumieli, że kluczem do zwycięstwa jest dobra i uważna gra w obronie- mówił trener Grzegorz Zagierski. Dobra gra w defensywie pozwalała nam stwarzać dogodne okazje do kontrataków i wyrabiania sobie pozycji strzeleckich, z których aż 6 wykorzystaliśmy. Wszyscy gracze zasługują na pochwałę- zakończył trener.

Drugi zwycięstwo z drużyn Akademii odnieśli trampkarze starsi, którzy w Szczecinie pokonali tamtejszą Stal 2:1 (2:0). Gole dla AP: Adrian Superson i Aleksy Kizielewicz.

- Zagraliśmy fajny mecz- przekazał Tematowi trener Krzysztof Siemaszko.- Zwłaszcza dobrze wypadliśmy w pierwszej połowie. W drugiej kontrolowaliśmy spotkanie i przez uważną grę w obronie pozwoliliśmy gospodarzom na strzelenie tylko jednego gola- dodał trener.

Wysokiej porażki 0:5 (0:4) w Kołobrzegu z Kotwicą doznali juniorzy starsi Akademii w meczu w ramach Ligi Wojewódzkiej Juniorów.

- Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie- powiedział Tematowi trener Karol Sadzik.- Mój zespół, jak to często bywa w piłce młodzieżowej, cechuje brak stabilizacji formy. Po dobrym meczu często nadchodzi słaby. Takie też było w naszym wykonaniu spotkanie w Kołobrzegu. Warto też podkreślić, że kołobrzeżanie to czołowy zespół tej ligi. Nie sprzyjało nam też boisko ze sztuczną murawą na którym graliśmy - dokończył Sadzik.

Wręcz pogromu 0:12 (0:5) ze Stalą w Szczecinie doznali trampkarze młodsi AP Szczecinek.- Nic właściwie nas nie usprawiedliwia - mówił trener Jarek Kozanecki. – Zagraliśmy katastrofalnie słabo. Może zaważył na tym brak pierwszego bramkarza? Trzy gole straciliśmy z rzutów karnych, przy dwóch były chyba spalone, ale generalnie odstawaliśmy od rywali dodał trener. (zp)

 

Foto: archiwum. 

Piłka nożna: Akademia pół na pół komentarze opinie

  • onszczecinek123 - niezalogowany 2013-10-22 01:18:32

    Zmiany w AKADEMII potrzebne od zaraz. Widząc na wyniki akademii piłkarskiej szczecinek w sezonie 2013/2014 to porażka Nowego Koordynatora. Widać że zmiany nic dobrego nie przyniosły tylko pogorszyło. - ZACZNIJMY JUNIOR STARSZY: 9 MECZY 6 PUNKTÓW (4 strzelone 31 stracone bramki) -JUNIOR MŁODSZY 6 MECZY 4 PUNKTY (11 strzelonych 22 stracone bramki) Błonie Barwice lepsze od Szczecinka -WLT 1999 8 MECZY 21 PUNKTÓW (38strzelonych 10 straconych) -WLT 2000 7 MECZY 9 PUNKTÓW (20 strzelonych 33 stracone) ostatni mecz przegrany 12-0 ze STALĄ SZCZECIN !!! -MŁODZIK STARSZY 2001 6 MECZY 15 PUKTÓW (29 strzelonych 6 straconych) -MŁODZIK MŁODSZY 2002 7 MECZY 7 PUNKTÓW (12 strzelonych 17 straconych) ZOBACZCIE GDZIE JEST NASZA PIŁKA W SZCZECINKU. Z PUNKTU WIDZENIA NAJLEPSI SZKOLENIOWCY SĄ W MŁODZIKACH ORAZ WLT 1999 A GDZIE RESZTA. WIDAĆ ŻE ZMIANY NIE SPRZYJAJĄ trenerom. Przy takich wynikach to znowu powinny zespoły młodzieżowe przejść do klubów macierzystych. Czas przepraszać wyrzuconych trenerów. Czy wszyscy w Akademii mają licencje trenerskie chyba nie  więc kto trenuje nasze dzieci. Osoby bez ukończonych kwalifikacji .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com