:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

PiS: Brak tanich mieszkań. ZGM bardzo ochoczo kieruje do sądu sprawy o eksmisje

Temat Szczecinecki 12/10/2018 03:37

W czwartkowe (11.10) popołudnie przy jednym z osiedli na ulicy Szafera, odbył się kolejny briefing prasowy Prawa i Sprawiedliwości. W spotkaniu z mediami udział wzięła kandydatka na burmistrza miasta Joanna Pawłowicz, a także Tomasz Wójcik, Paweł Kwak i Krzysztof Sobczyk. Mowa była o tym, jakie działania zostaną podjęte zaraz po ewentualnym wygraniu wyborów w zakresie polityki mieszkaniowej i czynszowej.

Pierwszym i najważniejszym działaniem jest, jak powiedziała Joanna Pawłowicz, wdrożenie programu “Mieszkanie plus”.


- W tej chwili należałoby zadać pytanie rządzącym naszym miastem, dlaczego ten program nie jest jeszcze realizowany w Szczecinku?

Dlaczego włodarze takich miast jak Barwice, Biały Bór, Białogard, Wałcz, Świdwin i wiele innych przystąpiło do tego programu lub też podpisało list intencyjny? Przypominam sobie sesję ubiegłoroczną Rady Miejskiej Szczecinek, na której to zadałem pytanie panu burmistrzowi, czy Szczecinek przystąpi do programu “Mieszkanie plus”. Otrzymałem odpowiedź, że nie. Kuriozalne “nie, bo nie”. Czy nie powinniśmy w myśl dobrego celu stanąć ponad podziałami politycznymi? Ja uważam, że tak i dlatego zapewniam państwa, że zarówno przyszła pani burmistrz, jak i przyszli radni, którzy startują z list PiS, doprowadzą do tego i ten program w Szczecinku zaistnieje - powiedział Paweł Kwak.

Jak poinformował Tomasz Wójcik, w czerwcu Prawo i Sprawiedliwość wystosowało petycję do burmistrza, pod którą podpisało się 500 mieszkańców miasta z prośbą o przystąpienie Szczecinka do programu “Mieszkanie plus”. - W odpowiedzi, którą mogliśmy otrzymać od pana burmistrza, dowiedzieliśmy się, że z jednej strony jest gotowy do dialogu z nami, na temat tego programu, z drugiej strony jednak poddał ten program dosyć dużej krytyce i nazwał go programem “niedoprecyzowanym i nieprzemyślanym”.

Dziwi mnie tego typu deklaracja pana burmistrza, ponieważ w całej Polsce prawie 200 burmistrzów i prezydentów przystąpiło do tego programu

- mówił kandydat do Rady Miasta z ramienia partii. - Chciałbym jeszcze odnieść się do wypowiedzi pana wiceburmistrza, który w jednym z programów samorządowych stwierdził, że czynsze w ramach programu “Mieszkanie plus” są bardzo wysokie. Określił te czynsze w przedziale 20-23 zł za metr. Ja podejrzewam, że pan wiceburmistrz pomylił te stawki z opcją dojścia do własności, ponieważ ten program dzieli się na dwie części - tylko i wyłącznie na wynajem i część z dojściem do własności - dodał Tomasz Wójcik.
Jak powiedział w dalszej części briefingu, jeśli chodzi o część tylko i wyłącznie na wynajem, stawki czynszu za metr kwadratowy oscylują w granicach 11-12 złotych. Mówił też, że w Szczecinku wspomniany program może zostać wdrożony.

- Mamy grunty należące do Agencji Mienia Wojskowego. Są to grunty, które mogą być przekazane jednostce samorządu terytorialnego. Tylko musi być wola polityczna, żeby to zrobić. Tej woli jak na razie brakuje - mówił T. Wójcik.

Jeżeli dana rodzina nie będzie mogła pozwolić sobie na uiszczenie czynszu, może złożyć wniosek. Jak się dowiedzieliśmy na briefingu, czynsz może być uzupełniany nawet do 15 lat zgodnie z ustawą “Mieszkanie na start”, podpisaną w sierpniu przez prezydenta Andrzeja Dudę.
- Dzisiaj jesteśmy na osiedlu. To osiedle, o którym my myślimy, te domy, które będą powstawać, będą inne. Chcemy na tych osiedlach wprowadzać technologie proekologiczne, między innymi będziemy pozyskiwać “deszczówkę”, myślimy też o mieszkańcach, którzy są w zasobach mieszkań ZGM - powiedziała Joanna Pawłowicz.

- Nasze miasto nie radzi sobie z zapewnieniem lokali potrzebującym i oczekującym na własne mieszkanie.

To mieszkanie otrzymuje tylko kilka procent rocznie, to powoduje, że kolejka oczekujących cały czas się wydłuża. Najważniejszą przyczyną jest brak nowych inwestycji. Wątpliwości nasze budzi też sposób przyznawania lokali w ZGM-ie.

Te zasady przyznawania są bardzo skomplikowane, niejasne i mało zrozumiałe dla przeciętnego mieszkańca, a to może rodzić podejrzenia o nieuczciwy przydział mieszkań. Tutaj zaradzić by mogło, oprócz zmiany tych zasad, udział mieszkańców w pracach komisji przydzielającej mieszkania.

ZGM bardzo sprawnie i ochoczo kieruje sprawy do sądu z wnioskami o eksmisję zadłużonych lokali. Nie może być sytuacji, że do sądu kieruje się pozew przy zadłużeniu już kilkuset złotych.

Tym ludziom trzeba pomóc - usłyszeliśmy od Krzysztofa Sobczyka.
Jak sam dodał, najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie programów oddłużenowych. Program taki polega na umarzaniu części zadłużenia przy spłacie np. połowy zaległego czynszu, możliwość odpracowania tego czynszu czy też jego zawieszenia lub obniżenia w nagłych wypadkach losowych (choroba, utrata pracy). Miałyby zostać wstrzymane podwyżki czynszu, przystąpiono by do sprzedaży lokali z dużą bonifikatą sięgającą nawet 80 procent, obniżona została by kaucja za przydział lokali z 12-krotnej wielkości czynszu do trzykrotnej i ograniczenie ilości spraw kierowanych do sądu.
 

Patryk Witczuk
Reklama

pis wybory samorządowe szczecinek program - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 06:43:11

  A przepraszam bardzo ale kto będzie obsługiwał tanie mieszkanie ??? No jak to kto my podatnicy dobra zmiana ja od razu biorę dwa zawczasu

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 07:44:51

  Już mamy posłankę z PiS i mieliśmy burmistrza z PiS. Państwo Golińscy. W kraju PiS nie naprawił nic przez 3 lata więc wolę poprzeć młode niezależne osoby.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 07:50:25

  Czas na zmianę. PO - się skompromitowało. Szczecinek to pocztówka dla turystów, których w tym kominowym miasteczku nigdy nie będzie. Prawico - powodzenia!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 08:04:48

  ( do " A przepraszam bardzo...). A kto i z czyich podatków płaci za drony, kamienie na placu i inne wydumane wizje ratuszowych - podatnik. Szczecinek nie jest miastem dla mieszkańców.

 • gość 2018-10-12 08:53:09

  W tej chwili w Szczecinku czynsz w mieszkaniach komunalnych z pełnym wyposażeniem technicznym wynosi 7,21zł/m2 - to kto z osób oczekujących będzie chciał płacić czynsz wyższy , np. podawany "z sufitu " - bez wyliczenia kosztów - 11- 12 zł za m2;

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 09:37:50

  Przepraszam A czy państwo przypadkiem nie zapewnia kształcenia aby w dorosłym życiu pracą można było zapewnić sobie byt

 • gość 2018-10-12 10:21:53

  Głosowanie na wizjonerów z ratusza to głosowanie za stagnacją i dalszym marazmem w mieści. Znamy te wspaniałe opowieści o strefie ekonomicznej pełnej nowych zakładów pracy, pamiętamy ciotkę z Kandy i wycieczki do Chin mające skutkować owocną współpracą. Doskonale pamiętamy działania Straży Miejskiej, która zamiast "służyć" mieszkańcom wolała używać siły i środków przymusu bezpośredniego. Pamiętamy dzieci z placu Wolności nazywanymi "patologią". Pamiętamy też "genialne" decyzje, jak ulokowanie hangaru dla statków tuż przy plaży miejskiej. Inne wspaniałe obietnice, jak marina, czy kolejka gondolowa na Mysią Wyspę na szczęście nie doszły do skutku. A gdzie obiecywana dyskoteka dla młodzieży? Mógłbym tak wyliczyć jeszcze długo, ale chyba nie ma potrzeby. Wszyscy doskonale to pamiętamy i teraz mamy okazję by to zmieć. PiS jest partią, które realizuje obietnice, dotrzymuje słowa, dlatego głosuję na PiS, by tylko ta partia realnie może odmienić Szczecinek i byt mieszkańców.

 • gość 2018-10-12 10:33:15

  W imieniu ZGM ochoczo działa ich poplecznik prokurator stanu wojennego, kolega platformersów, utrącony przewodniczący rady miasta. Krytykujący innych za to co sam czyni. Ślepota ma krótką wizję.

 • gość 2018-10-12 10:55:56

  ZGM bardzo sprawnie i ochoczo kieruje sprawy do sądu z wnioskami o eksmisję zadłużonych lokali. Nie może być sytuacji, że do sądu kieruje się pozew przy zadłużeniu już kilkuset złotych. Jak taka sama sytuacja bedzie wygladala w programie Mieszkanie Plus,trzy czynsze niezaplacone i bez zadnego wyroku sadowego lokator moze wyleciec na bruk,bez zadnego prawa do lokalu zastepczego,o tym jakos nie wspominaja przedstawiciele PiS.Wybuduje sie budynek na peryferiach miasta,bardzo dobrze,tylko kto ma poniesc koszty uzbrojenia terenu, budowy drog dojazdowych,chodnikow,kto poniesienie koszty zagospodarowania terenu wokol budynku,oczywiscie czynsz bedzie duzo wyzszy niz w blokach komunalnych,bo inwestor musi miec z tego zysk. Co z infrastruktura typu zlobki,przedszkola itd.

 • gość 2018-10-12 11:15:35

  Ja osobiście co kilka miesięcy biorę udział w losowaniu mieszkań z zasobu TBS, CZYNSZE SĄ PO 11 PLN Z METR, NA KAŻDE MIESZKANIE JEST 30 CHĘTNYCH RODZIN TO POKAZUJE JAK DUŻY PROBLEM MIESZKANIOWY MAMY W SZCZECINKU.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 11:43:33

  Po co mieszkania jak można mieć stok narciarski na rynkowej, co nie vicekandydacie Danielu?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 12:21:59

  Czyli czynsze w mieszkaniu plus bedą wyższe niz teraz. Dla kogo to ma być? Ci których stać by płacić wiecej wynajmują lub kupują sobie mieszkania na wolnym rynku. Ci naprawdę biedni mają dopłaty z mopsu do czynszu. Chyba ze na alkohol im jeszcze brakuje...

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 12:26:49

  A tak w temacie, może ktoś napisze mi do kogo należy fajny domek wielorodzinny na przeciwko półwyspu na Ordona 19 ? . Jest on już dawno nie zamieszkały. I tak dziwnie położony w linii prostej od ul Kościuszki . Czyżby istniały jakieś plany ?

 • gość 2018-10-12 12:37:22

  A ja się domyślam, o co w tym wszystkim chodzi. Podczas wizyty w Chinach nasi Wizjonerzy zakupili kilka kontenerów łopat i szpadli, a ponieważ mają problem ze zbytem wymyślili sobie, że wstrzymają budowę mieszkań, by ludzie byli zmuszeni do kopania ziemianek. I tutaj wchodzą na scenę Wizjonerzy ze szpadlami w okazyjnej cenie.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 13:16:31

  To tylko mieszkać w Szczecinku i co starzec się i narzekać dostajecie 500+ to na narty w góry A nie ............ no

 • gość 2018-10-12 13:35:19

  dopłaty, zasiłki i inne dodatki, Tak się kupuje głosy wyborców głupie PO.

 • Student szczecinecki - niezalogowany 2018-10-12 13:37:31

  Mieszkańcy Szczecinka to nie tylko dzieci i starsi ludzie. MŁODZI ludzie oczekują innych zakładów pracy nie tylko Kronospanu w który burmistrz cały czas pomaga pomimo że nie jest to zakład polski tylko austriacki. Takie zakłady jak Telzas, Słowianka, Elmilk, czy Polam, Elda to wszystko popadało w tych zakładach polskich było zatrudnionych bardzo dużo mieszkańców szczecinka. Także młodzież Szczecinka oczekiwała by prawdziwego Domu Kultury MŁODZIEŻY gdzie można by się było spotkać przy kawie nie na ulicach i klatkach schodowych, lub w parku na ławce nie zawsze jest pora roku odpowiednia. Ta dyskoteka co była to śmiech na sali. Tylko dla małolatów. Tak więc Mieszkania, Więcej zakładów pracy, i Dom Kultury dla młodzieży. To są najważniejsze sprawy dla młodych osób. Nie wiem czy ktoś z was to zapewni Ci którzy się pchają na stołki nie mówią nic na ten temat. Tak więc niech głosują sami na siebie. MŁODZI ludzie nie będą na nikogo z nich głosować.

 • Student szczecinecki - niezalogowany 2018-10-12 13:39:27

  Mieszkańcy Szczecinka to nie tylko dzieci i starsi ludzie. MŁODZI ludzie oczekują innych zakładów pracy nie tylko Kronospanu w który burmistrz cały czas pomaga pomimo że nie jest to zakład polski tylko austriacki. Takie zakłady jak Telzas, Słowianka, Elmilk, czy Polam, Elda to wszystko popadało w tych zakładach polskich było zatrudnionych bardzo dużo mieszkańców szczecinka. Także młodzież Szczecinka oczekiwała by prawdziwego Domu Kultury MŁODZIEŻY gdzie można by się było spotkać przy kawie nie na ulicach i klatkach schodowych, lub w parku na ławce nie zawsze jest pora roku odpowiednia. Ta dyskoteka co była to śmiech na sali. Tylko dla małolatów. Tak więc Mieszkania, Więcej zakładów pracy, i Dom Kultury dla młodzieży. To są najważniejsze sprawy dla młodych osób. Nie wiem czy ktoś z was to zapewni Ci którzy się pchają na stołki nie mówią nic na ten temat. Tak więc niech głosują sami na siebie. MŁODZI ludzie nie będą na nikogo z nich głosować.

 • gość 2018-10-12 23:51:18

  PIS, robicie briefing przy budynku ZGM gdzie zamieszkują go ludzie mniej zamożni tutaj wszystko jest na prąd i wraz z ogrzewaniem czyli pro ekologicznie zero smogu itp. A tu proszę prognozowana podwyżka ceny prądu... ok 15% wiecie ile to znaczy dla małżeństwa zarabiającego najniższe krajowe do tego mające dziecko? dla którego przez próg dochodowy nie należy się 500+. Trochę puste te zapowiedzi niestety...

 • Oliwier - niezalogowany 2018-10-13 00:24:06

  My młodzi chcemy żyć w Europie nie tak jak na Białorusii nie chcemy aby nasze życie było jak naszych rodziców gdzie rządziła jedna partia.Nie popieram też PO ale ten PiS to fanatycy którzy najlepiej zamknęli by nas w naszym kraju jak w klatce Jurek Owsiak im się nie podoba ale już Rydzyk tak ten który nic nie zrobił dla naszego kraju dostaje miliony gdzie te pieniądze powinny trafić na W.O.Ś.P przynajmniej szpitale by jeszcze lepiej funkcjonowały halo coś jest tu nie tak xd

 • Gość - niezalogowany 2018-10-13 07:33:32

  ( Do Oliwiera). A w jakiej to klatce Pan żyje? A kto Panu zagraża w wolności wypowiedzi? Jest demokracja. Jeden ceni WOŚP, drugi Radio Maryja. Porównanie do Białorusi - nietrafione. Proszę poskakać po kanałach inf. Nie siedzieć przy jednym.

 • Oliwier - niezalogowany 2018-10-13 10:09:55

  Jaka to demokracja gdzie w kinach zakazuje się oglądania filmu jak za komuny w wiadomościach które należą do Państwa pokazują to co im pasuje a co nie wycinają a niby prezydent miał być prezydentem wszystkich narzekał na Komorowskiego który do najlepszych nie należał ale ten Adrian przebił wszystkich dotychczasowych prezydentów sterowany politycznie nie słucha to co chciałby naród

 • gość 2018-10-13 11:56:39

  A kto w Kinach zabrania emisji filmów? Z tego co ja pamiętam to w Szczecinku był zakaz wyświetlania filmu Smoleńsk. Dyrektor Klimek twierdził wtedy, że ten film polaryzuje społeczeństwo, dopiero po protestach opresyjna władza w Szczecinku się ugieła a kino było wypełnione po brzegi. Podążając tropem rozumowania pana Klimka, film ,,Kler" też polaryzuje społeczeństwo, ale jakoś w Szczecinku jest wyświetlany kilka razy dziennie. Wstyd panie Klimek, ale już niebawem będzie pan w innym miejscu.

 • gość 2018-10-13 23:59:59

  To pan dyr sapiku tylko do końca roku :), a potem co pośredniak? Jako dyrektor czy beneficjent?

 • gość 2018-10-15 18:50:17

  Jak mogą być tanie mieszkania, skoro nawet pączki podrożały ze 1,60 do całych 2,00 ?! Komu te bajki opowiadają? Przecież w socjalizmie wszystko drożeje, im więcej programów socjalnych, tym więcej pieniędzy na nie muszą z naszych podatków uzyskać, proste jak drut.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

Kupie stare ordery, medale,

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY / ROLETY / OKNA PCV

Moskitiery okienne, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, Okna PCV. PRODUCENT. Umów darmowy pomiar pod numerem 790 215 251


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w

Starostwo Powiatowe w Szczecinku pilnie poszukuje pracownika do sprzątania siedziby Starostwa na okres 2 miesięcy. Zatrudnienie od zaraz na umowę..


Zobacz ogłoszenie

Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę do pracy na umowę o

Poszukuję osoby do pracy w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Szczecinka ok 8km z możliwością zamieszkania /mężczyzna-kobieta/ Oczekiwania -osoba..


Zobacz ogłoszenie

Wypożyczanie odkurzaczy

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego renomowanej firmy Karcher, model Puzzi 8/1C wraz z ssawkami do prania tapicerek i dywanów. Dzięki temu..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Remonty - Wykończenia wnętrz

"ART DOM " Firma Remontowo-Budowlana Oferujemy kompleksowy zakres prac. -Układanie glazury, terakoty, także pod kątem 45 stopni..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY na owady, Rolety, plisy, żaluzje. Producent - Szczecinek i okolice


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę, grunt rolny w

Kupię dom (może być do kapitalnego remontu) w m. Spore, może być także działka lub grunt rolny.


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Praca - sprzątanie

Firma sprzątająca Rivendell poszukuje rzetelnych osób do pracy przy sprzątaniu klatek schodowych. Praca od 10 do 20 godzin tygodniowo - do..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"