:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

PKS uruchamia nową linię

temat.net: archiwum, uruchamia nową linię - zdjęcie, fotografia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej uruchomiło właśnie nowe połączenie komunikacji autobusowej na trasie Szczecinek – Czarne – Szczecinek. Jak się dowiedzieliśmy, będzie to regularna linia autobusowa kursująca według stałego rozkładu jazdy.
- Nowa oferta będzie skierowana głównie do mieszkańców Szczecinka, którzy pracują w Czarnem oraz dla uczniów szczecineckich szkół, którzy na co dzień muszą dojeżdżać z Czarnego – informuje Jakub Hardie-Douglas, specjalista ds. rozwoju sprzedaży w spółce PKS. - Jest to również zdecydowanie najtańsza oferta cenowa dostępna obecnie na rynku. Liczymy, iż w przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej pojawi się formularz zgłoszeniowy, za pomocą którego w łatwy sposób będzie można zamówić indywidualny bilet miesięczny.
Dodajmy, że pomiędzy stacjami docelowymi autobusy tej linii zatrzymają się także na przystankach we Gwdzie Wielkiej, Gwdzie Małej, w Marcelinie oraz w wybranych punktach na terenie Szczecinka i Czarnego.
Wszyscy podróżni, oprócz biletów jednorazowych, będą mogli zaopatrzyć się w bilet miesięczny – koszt biletu szkolnego wyniesie 86,70 zł, natomiast biletu miesięcznego normalnego 99 zł. (mg)

PKS uruchamia nową linię komentarze opinie

  • karolinakun - niezalogowany 2013-10-11 00:48:01

    W m.Mosina kursuje tylko jeden autobus. I czym ludzie maja sie dostac do pracy.To jest porazka jeszcze do niedawna kursowaly 3autobust. A teraz sie chwala ze uruchomiono nowe polaczenie.zenada...

  • ziunka - niezalogowany 2013-10-10 22:07:39

    Dumping, ujęty jako sprzedaż towarów i usług poniżej kosztów ich wytworzenia lub świadczenia albo ich odsprzedaż poniżej kosztu zakupu w celu eliminowania innych przedsiębiorców stanowi według ustawy z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji czyn nieuczciwej konkurencji, będący jednym z opisanych przykładów utrudniania innym przedsiębiorcom dostępu do rynku.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com