:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Plac zabaw "centralny" zaczyna drożeć. Sąsiedztwo przeszkadza także hotelarzom

Plac zabaw
Temat Szczecinecki 10/08/2018 06:38

Nowy plac zabaw w Szczecinku, który niespełna tydzień temu został oficjalnie otarty w parku miejskim, budzi różne emocje. Z jednej strony jest radość korzystających z niego nieco starszych dzieci. Z drugiej - pojawiają się też sygnały mówiące o tym, że nowy plac zabaw za blisko pół miliona złotych nie do końca wkomponował się w otaczające go sąsiedztwo. Pewne wątpliwości budzi też fakt zatrudnienia specjalnej osoby do pilnowania bezpiecznej zabawy na placu. 


Przypomnijmy. Jak już informowaliśmy, rodzice od samego początku zauważyli, że urządzenia – nowe drabinki, linki i trampoliny, z pewnością przypadną do gustu uwielbiającym beztroskie szaleństwo nieco starszym dziecięcym użytkownikom. Jednym z bardziej obleganych urządzeń przez dzieci w wieku szkolnym będą z pewnością wspomniane trampoliny. Kilkulatki, póki co, mogą czuć się bezpiecznie jedynie na pojedynczych obiektach. Do przemyślenia przez organizatorów wydaje się także kwestia ławeczek i miejsc siedzących, z których mogłyby skorzystać nie tylko dzieci, ale i ich opiekunowie. Rodzice sygnalizowali też, że warto by było rozważyć ustawienie w pobliżu placu choćby przenośnej toalety.
Niektóre uwagi najwidoczniej tym razem dotarły do ratusza. W programie samorządowym Urzędu Miasta burmistrz obiecał, że na placu zabaw pojawi się więcej zabawek dla maluchów; będzie też znacznie więcej ławek dla rodziców i opiekunów. Ale to nie wszystko. Żeby było bezpieczniej na placu pojawiła się kolejna, dość istotna nowość. To specjalny pracownik SAPiK-u, który w godzinach otwarcia ogródka, pilnuje, żeby bawiącym się tu młodym użytkownikom nie stała się krzywda. 


- Trampoliny przy nieodpowiedniej eksploatacji mogą się okazać niebezpieczne

– mówił w jednym z programów samorządowych nagrywanych dla Urzędu Miasta burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.

– Dlatego plac został ogrodzony, przekazany SAPiK-owi i jest nadzorowany. Nie jest czynny przez całą dobę. W godzinach jego otwarcia jest tam pracownik zatrudniony przez SAPiK, który pilnuje, żeby zbyt duża ilość dzieci nie przebywała na trampolinie. 


Czy zatrudnienie specjalnej – dodatkowej osoby pilnującej porządku na placu zabaw to dobry pomysł? Kto poniesie dodatkowe koszty utrzymania placu? To jednak nie wszystko. 
Jak się dowiadujemy, fakt pojawienia się nowego dużego placu zabaw w swoim sąsiedztwie, nie do końca odpowiada właścicielom znajdującego się w pobliżu Hotelu Resiedence. Wszystko przez to, że dotychczas spokojna i cicha okolica przeobraziła się w miejsce dość głośne i uciążliwe dla poszukujących zupełnie innych atrakcji gości hotelowych. W tej sprawie miało już dojść do spotkania z burmistrzem i właścicielem hotelu. Raczej wątpliwa wydaje się jednak kwestia kompromisu czy zamiaru przeniesienia placu w inne miejsce. 
 

Reklama

plac zabaw centralny dzieci sąsiedztwo radość zatrudnienie emocje - komentarze opinie

 • gość 2018-08-10 07:48:11

  Co niektórym już wszystko przeszkadza!! Zajmijcie się ludzie swoim życiem a nie wszystko na NIE!!. Place zabaw złe, boiska złe, plaże złe, pomosty złe, dyskoteki złe, za gorąco, za zimno i tak w nieskończoność i tak ze wszystkim. Nie wszyscy muszą siedzieć przed tv i oglądać TVP. Marudzicie że dzieci siedzą w domach na komputerach, na telefonach, tabletach a co mają robić jak naprawdę WSZYSTKO przeszkadza.... Pzdr

 • gość 2018-08-10 08:27:26

  Radosny gwar dzieci jest tam tylko w dzień,a widok zadowolonych dzieci to piękny obraz.Facet piszesz w imieniu właściciela hotelu czy co?Jest funkcjonalny obiekt wcale w dobrym miejscu, więc zamknij się i nie obrzydzaj.Czy się lubi czy nie władze miasta to jednak dzieci będą cieszyć się z tego miejsca,a taki plac zabaw był potrzebny.

 • pyton - niezalogowany 2018-08-10 08:43:01

  Kto chce mieszkać koło dużego placu zabaw? Łapka w górę. A kto chce zapłacić kilka stów za nocleg w hotelu obok którego stoi największy plac zabaw w mieście? Łapka w górę. I co, cicha okolica?

 • gość 2018-08-10 09:04:39

  Plebsowi wystarczy kromka chleba i igrzyska. Mało kto z mieszkańców zastanawia się nad ergonomią, sensownym usytuowaniem, czy zagrożeniami. Dla władzy pobudowaliby nawet klatki dla tygrysów, a pospólstwo przyklaśnie. Czy ci tzw. "miezkańcy" nie widzą tego.

 • gość 2018-08-10 09:05:05

  bez przesady a kto przyjeżdza do tego hotelu,bo ja tam żywej duszy nigdy nie widzę!!!!!!

 • gość 2018-08-10 09:07:49

  Placów zabaw powinno być jak najwięcej. Miejsca mamy sporo. Można to najpierw uzgodnić z mieszkańcami i sąsiadami. Oczywiście w tym przypadku ktoś zapomniał o tym, że za płotem jakiś prywatny inwestor prowadzi biznes i jest to hotel. Nie zazdroszczę temu człowiekowi, bo upomniał się o swoje, a teraz wszyscy będą mieć mu za złe. Gdybym był na jego miejscu to też by mi nie odpowiadało, że ktoś mi obok największy plac zabaw zbudował. No chyba że wcześniej uzgodniłbym to z ratuszem. Pewnie teraz klientów będzie mniej i trzeba będzie się zwinąć. Tak się wspiera przedsiębiorców w tym mieście....

 • gość 2018-08-10 09:09:29

  W dużych miastach hotele stoją przy mega ruchliwych ulicach! I to hotele cztero, pięcio gwiazdkowe! I co pytam panie Pyton???

 • gość 2018-08-10 09:13:58

  Jeden plac - jeden etat- brzmi ciekawie, jeśli tak jest. Jak jest na pozostałych placach :) ?

 • gość 2018-08-10 09:18:14

  Pan placowy :) praca życia. Ciekawe ile zarabia? Jak podliczyć jego pensje to ile w końcu ten plac kosztował????

 • gość 2018-08-10 09:19:59

  Czas wyłączyć wizje i wizjonerów, a włączyć myślenie. Wyszło jak zwykle. Arogancja i liczenie się tylko ze swoimi wizjami to nie najlepsze rozwiązanie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 09:22:28

  Wesela i inne zabawy w Residence do cichych także nie należą! Jednak zarabia na nich właścicielka hotelu, więc jej ten akurat hałas nie przeszkadza. Z drugiej strony gośćmi hotelu bywają tez osoby z dziećmi, na terenie wielu hoteli sa budowane placyki zabaw, wiec raczej zyskuje niz traci.

 • Kizia - niezalogowany 2018-08-10 09:22:58

  Plac zabaw nie jest czynny całą dobę. Poza tym cisza nocna obowiązuje od 22. Ludzie, co się z wami dzieje? Wszystko przeszkadza. W tym momencie przypomina mi się moja dawna sąsiadka,której przeszkadzały dzieci przechodzące pod jej oknami. Nie nasłuchujcie,wyjdźcie na spacer i delektujcie się tętniącym życiem. Miasto wypiękniało i oferuje różne formy spędzania czasu. Powinniśmy się cieszyć a nie ciągle narzekać. Niedlugo ptaki zaczną przeszkadzać, bo zbyt głośno ćwierkają.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 09:24:20

  Może trzeba było wybudować plac zabaw poza miastem aby nikomu nie przeszkadzał? Podobnie kościoły, dyskoteki i inne. Wszystko daleko od miasta w szczerym polu...

 • A jezioro damy - niezalogowany 2018-08-10 09:52:08

  Dzieci potrafią generować znaczny hałas i to należało pamiętać wybierając lokalizację i oddziaływanie na otoczenie. tego nie wolno było zrobić bo lokalizację wskazał 1.palec w mieście bez zwracania uwagi na jakieś tm hałasy. Teraz przyjdzie postawić wkomponowane w zieleń także zielone ekrany dźwiękochłonne >> i tak przy okazji i na tema: https://www.youtube.com/watch?v=UHw-F7LWrEM

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 10:05:31

  I znów punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Dla hotelarza kanał, dla dzieci super zabawa.Plac jest fajny, dla starszych dzieci-ktoś marudzi,no i co, starsze też potrzebują rozrywki.Nie dogodzisz.

 • 2018-08-10 10:06:11

  Jestem ciekawa czy ktoś z piszących posty widział lokalizację tego już konfliktowego placu zabaw,,,ja przechodzę tam codziennie i nie widzę tam dzieci o 9 rano,,,,,więc po co ten krzyk,,, Czy nasze dzieci i wnuki muszą tylko siedzieć przed ekranem komputera lub telewizora? ,,, powiem więcej kto o zdrowych zmysłach prowadza dzieci na plac zabaw o 7 rano jak tu sugerowano,,,,,to jest tylko czepianie się wszystkiego,,pozdrawiam,

 • Etruska - niezalogowany 2018-08-10 10:07:26

  A ileż to gości na co dzień nocuje w tym hotelu? Setki? Tysiące? Poza tym, niech właściciel hotelu spojrzy z innej strony: może rodzice dzieci bawiących się na placu zechcą w tym czasie napić się np. kawy w ogródku hotelowej restauracji? A może po skończonej zabawie przyjdą tam z dziećmi na lody? Bo do tej pory nigdy nie widziałam tam żadnych gości siedzących przy stolikach na zewnątrz, ogólnie miejsce wygląda na wymarłe :( A co do pracownika pilnującego: doskonały pomysł! W miastach, gdzie są tzw. parki trampolin, było już trochę wypadków spowodowanych m.in. zbyt dużą liczbą dzieci w tym samym czasie na trampolinach. Więc lepiej, żeby ktoś pilnował bezpieczeństwa. Uważam, że to o wiele lepiej wydane pieniądze niż np. ławki na Placu Wolności

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 10:20:04

  Osoba do pilnowania, szczerze współczuję.Niemozliwym jest ogarnięcie kilkunastu, kilkudziesięciu dzieci, rozpierzchnietych po całym placu, zadanie nie do wykonania, a odpowiedzialność olbrzymia.To w ogóle jakaś bzdura, jak wyegzekwuje posłuszeństwo.???Za żadne pieniądze nie podjelabym się tego zadania.

 • gość 2018-08-10 10:20:27

  Moje dziecko ma 5 lat. To nie jest miejsce dla niego. Zabawki są zbyt wysokie i niebezpieczne. Dlatego mimo że czekaliśmy na coś dla nas, będziemy nadal bawić się na starych i wysłużonych zabawkach pod domem. Inna sprawa to dzieci niepełnosprawne. One chyba nigdy nie doczekają się odpowiednio przystosowanego placu zabaw...

 • gościu - niezalogowany 2018-08-10 10:27:39

  I jest to co zawsze. Najpierw wszechwiedząca władza postanawia zrobić plac zabaw w miejscu które wymysliła sobie i za pół bańki z budżetu, nie od sponsora, a potem sie okazuje że kurna nie przemyśleli. Coś nowego? Ale kogo winić...

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 11:25:31

  Tak place zabaw poza miastem dyskoteki poza miastem koscioly też a w miescie same markety i fontanny . No bez jaj.

 • gość 2018-08-10 11:33:13

  Każdy mieszkaniec MA PRAWO zaopiniować wydawanie setek tysięcy jego własnych pieniędzy podatkowych. Tylko po co się pytać, przecież w Szczecinku władza wie wszystko najlepiej. Nie chodzi o to czy z PIS czy PO jest. W dupie z każdą władzą, która olewa ludzi

 • gość 2018-08-10 12:18:21

  Do gość 2018-08-10 11:33:13. Dokładnie. Każdy ma prawo opiniować takie rzeczy. W normalnym mieście to by się odbyło tak, że to mieszkańcy zdecydowaliby, jaki plac zabaw jest potrzebny ich dzieciom. Potem odbyłyby się konsultacje społeczne, które dałyby wybór gdzie taki plac zabaw najlepiej by pasował. A teraz wyszło jak zawsze. Idą wybory to macie. Plac jest dla dzieci i krytykować nie wolno, bo to przecież wam władza dała. A że urządzenia za wielkie lub nie tam gdzie trzeba to już przesada. Plac jest i trzeba się cieszyć. I wy mieszkańcy nie macie tu nic do gadania.

 • gość 2018-08-10 12:39:37

  widziałem już komentarz "cieszcie się, że wybudowali". jeszcze ze 2 lata i doszłoby do "...a mógł zabić" ;)

 • gość 2018-08-10 12:56:34

  Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

 • Miś - niezalogowany 2018-08-10 13:10:23

  A jeżeli w tym hotelu robią wesela i muzyka napiepsza ze zakonnice nie mogą spać i w hotelu też i to nocą to juz nie przeszkadza. Porażka

 • gość 2018-08-10 13:19:31

  Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

 • gość 2018-08-10 13:48:32

  Jajec robi faktycznie co chce, bezrozumnie. Vis a vis hotelu mieszkają ludzie chorzy w "Patronce". Fajnie mają, nie muszą chodzić na wesela, ale muzyczki posłuchają. Podobny numer, skandaliczny Jajec odwalił ze swoim szpitalem (tak mówi - mój szpital). Tuż przy płocie dawnego Klubu Garnizonowego wybudowano trupiarnię. Zaraz za płotem dziatki z SAPiK ( dawniej MDK - ukradzione) mają zajęcia. Ja sie pytam jaka musi być strefa sanitarno ochronna w tym przypadku. Żorżyk rusz głową, przyszyły "starosto" dożynek w Trzesiece.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 15:55:29

  A słyszeliście o specjalnej osobie pilnującej cmentarza? Tak , ktoś w nocy pilnuje grobów i bramy wjazdowej na cmentarz. Śmieciarki wjeżdżają przed 6.00 rano, a ktoś szlaban otwiera.

 • Dr. Dick - niezalogowany 2018-08-10 16:15:15

  No cóż, trupiarnia gdzieś musi być, a że akurat przy sapiku

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 16:43:58

  Najlepiej nie robić nic. Nie będzie się do czego doczepić. Malkontenci zawsze będą malkontentami i zawsze znajdą coś dla siebie. Spójrzmy na to tak:szkoła jest tuż obok.Boisko też pewnie przeszkadza , tuż obok jest siłownia pod chmurką -zlikwidować. Obok jest ulica -zaorac itd itp. A dzieci najlepiej pokazywać gdzieś w klasztorach i będzie spokój.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 16:48:12

  Jakoś właścicielom hotelu nie przeszkadza że głośne imprezy okolicznościowe nie dają spać ludziom z pobliskich domów .

 • gość 2018-08-10 17:05:45

  był fajny plac zabaw na przeciwko plaży obok US . teraz jest tam parking z bożej boleści . Tam powinien na nowo powstać plac zabaw z ograniczeniem wieku.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 18:07:20

  Hałas na placu w porównaniu do hałasu z cholernego hotelu podczas imprez namiotowych jest żadnym hałasem.plac jest za dnia a imprezy hotelowe w nocy.co za dziad dał zgodę na prowadzenie takiej działalności w pobliżu szpitala,domu opieki i domów mieszkalnych?tam dopiero przekraczają wszelkie normy hałasu.moze by tak właściciel przeniósł ten namiot w pobliże swego domu ?i wtedy niech urządza imprezy do woli.plac zabaw jest potrzebny by dzieciarnia mogła się wyszumieć.a na miejscu przeklętego namiotu zdecydowanie wolałbym kolejne atrakcje dla dzieci.

 • gość 2018-08-10 18:16:20

  Zrobili trampolinę pod hotelem, żeby napędzić gości do zamku.

 • gość 2018-08-10 22:20:59

  w tym hotelu wesela po cichu robią

 • gość 2018-08-10 22:25:56

  ZATRUDNIONA OSOBA PILNUJĘ JEDNEJ ATRAKCJI, A NIE DZIECI NA PLACU. FAKT ANIMACJĘ MOGŁA BY ROBIĆ. A NIE SIEDZIEĆ KOMENTARZ DO SŁÓW: Osoba do pilnowania, szczerze współczuję.Niemozliwym jest ogarnięcie kilkunastu, kilkudziesięciu dzieci, rozpierzchnietych po całym placu, zadanie nie do wykonania, a odpowiedzialność olbrzymia.To w ogóle jakaś bzdura, jak wyegzekwuje posłuszeństwo.???Za żadne pieniądze nie podjelabym się tego zadania.

 • Władysław Urbański 2018-08-11 08:21:51

  Zastanawiam się czy Mieszkańcom nie przeszkadzaja imprezy typu wesela itp.odbywające się w hotelu?? Może powinny zostać ograniczone czasowo do 22.00 ?? L(

 • Dr. Dick - niezalogowany 2018-08-12 12:20:04

  To wszystko dla was, mieszkańcy , i za wasze pieniądze

 • Gość - niezalogowany 2018-08-12 13:31:30

  Pół bańki za parę zabawek ??? Toż to cena za 3 markowe limuzyny !

 • gość 2018-08-12 22:20:46

  Najbardziej ten plac zawac to chyba przeszkadza redakcji. czepiać się nawet tego że ktoś pilnuje bezpiecznej zabawy dzieci? No bez jaj!

 • gość???? - niezalogowany 2018-08-21 11:52:49

  JEDNO Z URZADZEN ZOSTALO ZABRANE DZIECIOMK Z INNEGO PLACU ZABAW CZY TO SPRAWIEDLIWE???

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Atrakcyjny lokal biurowy w

Do wynajęcia wysokiej klasy pomieszczenie biurowe w samym centrum Szczecinka (nad Empikiem)


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Trwa rekrutacja. Bezpłatny

EUREKA! W Centrum Rozwoju Zawodowego możesz zdobyć bezpłatnie nowe kwalifikacje! AutoCAD. 3dsMax, Autodesk Inventor Wystarczy, że :- masz..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Garaż

Sprzedam garaż osiedle zachód ul Kołobrzeska - 10000 PZŁ


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"