:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Plantację marihuany miał w domku jednorodzinnym

Policja, Plantację marihuany miał domku jednorodzinnym - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze CBŚP wspólnie ze szczecineckimi kryminalnymi w ramach działań zwalczających i ograniczających przestępczość narkotykową zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich na terenie powiatu szczecineckiego - informuje szczecinecka policja. - Łącznie zabezpieczono 145 nielegalnych krzewów 76 gramów suszu roślinnego oraz zatrzymano podejrzewanego 42-latka z powiatu szczecineckiego.

Funkcjonariusze CBŚP ustalili, że na terenie powiatu szczecineckiego 42 – letni mężczyzna prowadzi w pomieszczeniach piwnicznych nielegalną uprawę konopi indyjskich. 

Na miejscu policjanci łącznie zabezpieczyli 145 krzewów, których uprawa zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii jest zabroniona. W miejscu zamieszkania 42-latka w pomieszczeniach piwnicznych domku jednorodzinnego urządzona została profesjonalna plantacja. Uprawa, z pełnym uzbrojeniem elektrycznym i wodnym liczyła 145 krzaków konopi. W pomieszczeniu podłączony był nielegalnie prąd, który zasilał wszystkie urządzenia, takie jak lampy grzewcze, wentylatory, nadmuchy i inne. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zabezpieczono również 76 gramów środków odurzających w postaci marihuany.

Śledczy zabezpieczyli cały materiał dowodowy, który pozwolił przedstawić zarzut posiadania i uprawy konopi indyjskich.

Prokuratur Rejonowy po zapoznaniu się z materiałami tej sprawy zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór i poręczenie majątkowe.

 

info/foto: Policja

Plantację marihuany miał w domku jednorodzinnym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com