:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Płonące śmietniki, wypadki i plama oleju

temat.net: archiwum, Płonące śmietniki wypadki plama oleju - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu szczecineccy strażacy interweniowali przy 6 miejscowych zagrożeniach. Brali też udział w akcji gaszenia 4 pożarów.

    - W środę (9.10) z jeziora Trzesiecko przy ul. Mickiewicza podejmowaliśmy zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Przekazaliśmy je do dyspozycji policji i prokuratury – mówi „Tematowi” st. kpt. Jacek Dylewski, zastępca Komendanta PSP w Szczecinku. – W sobotę (12.10) w Bornem Sulinowie udzielaliśmy pomocy starszej osobie. Polegała ona na otwarciu drzwi mieszkania. Z kolei w niedzielę (13.10) w Jeleninie usuwaliśmy skutki wypadku drogowego. Od strony Bornego Sulinowa dachował tam samochód osobowy. W niedzielę wieczorem koło Silnowa rozpoczęliśmy akcję zabezpieczenia dwóch solidnej wysokości świerków, w które uderzył piorun. Jedno z drzew zaczęło się palić. Po ugaszaniu okazało się, że trzeba je wyciąć, bo zagrażają użytkownikom drogi. Drzewa zostały usunięte w poniedziałek. Tego samego dnia likwidowaliśmy plamę oleju na ulicy Pilskiej, a we wtorek (15.10) rano zabezpieczaliśmy miejsce wypadku samochodu osobowego w Jeleninie (od strony Szczecinka) na drodze krajowej nr 20.

    Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza szczecineckiej straży pożarnej brała udział w akcji gaszenia 4 pożarów. 

 

    – W środę (9.10) w jednym z budynków w Starym Chwalimiu spaliło się około 2 m2 ściany. Pożar powstał w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej – dodaje st. kpt. J. Dylewski. – W czwartek i piątek (10-11.10) gasiliśmy palące się śmietniki w Szczecinku: przy Placu Wolności i przy ul. Spółdzielczej. Z kolei w niedzielę (13.10) w prasowalni słomy w Jeleninie pożar strawił 20 balotów słomy. (sw)

Płonące śmietniki, wypadki i plama oleju komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com