:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Po ul. Pilskiej jechał 117 km/h

Policja, Pilskiej jechał - zdjęcie, fotografia

Sylwester oraz Nowy Rok były w tym roku w Szczecinku wyjątkowo spokojne. Tak przynajmniej zapewnia mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji. Minione świąteczne dni to przede wszystkim zakłócenia porządku publicznego czy rodzinne awantury. Policja odnotowała w sumie 43 interwencje. Większość dotyczyła przypadków związanych ze spożyciem alkoholu. 

Niewesoło dla dwóch kierowców jadących ulicą Pilską rozpoczął się rok 2017. – Policjanci, prowadzący 1 stycznia m.in. kontrolę prędkości, zatrzymali na trzy miesiące dwa prawa jazdy za szybką jazdę – informuje Anna Matys. – Pierwsze straciła kierująca autem marki citroen. Na terenie zabudowanym poruszała się z prędkością 108 km/h. Drugie „prawko” zatrzymano kierowcy nissana, który w momencie kontroli poruszał się z prędkością 117 km/h. 

W tygodniowym raporcie policji odnotowano dwa poważne wypadki drogowe. – Jeden z nich miał miejsce w Gminie Szczecinek – mówi Anna Matys. – 38-letni kierujący skodą na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Trzech pasażerów oraz kierowca trafili do szpitala.

Kolejny wypadek wydarzył się w Szczecinku. Brały w nim udział trzy samochody osobowe. O tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule „Zderzenie trzech aut na Kołobrzeskiej” http://temat.net/aktualnosci/27507/Zderzenie-trzech-aut-na-Kolobrzeskiej

W okresie świątecznym nie próżnowali także włamywacze. W Gminie Borne Sulinowo nieustalony dotąd sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd ukradł TV, laptop oraz silnik elektryczny zaburtowy. Właściciel oszacował wartość skradzionych rzeczy na 5 tys. zł. Sprawcy za kradzież z włamaniem grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Kolejne włamanie miało miejsce na terenie Gminy Szczecinek. Sprawca dostał się do środka domku letniskowego, gdzie dokonał kradzieży elektronarzędzi. Trwa ustalanie wartości straconego mienia. 

 


Po ul. Pilskiej jechał 117 km/h komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com