:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Podglądał dzieci na basenie, spłoszył go rodzic

Policja, Podglądał dzieci basenie spłoszył rodzic - zdjęcie, fotografia

Na szczecineckim basenie trwał normalny dzień, gdy jeden z rodziców zaalarmował obsługę o młodym mężczyźnie, mającym podglądać dzieci w szatni. To, niestety, była prawda. Kilkoro dzieci po wyjściu z basenu i umyciu pod prysznicem, poszło się przebrać do szatni rodzinnej. Ich opiekun w tym czasie brał prysznic i zaraz miał do nich dołączyć. Po wejściu do szatni natychmiast zauważył, że na podłodze leży mężczyzna i - korzystając ze sporego odstępu między podłogą a ścianką przebieralni - podgląda przebierające się dzieci. Rodzic próbował go zatrzymać, ale wywiązała się szamotanina, na skutek której podglądacz zdążył uciec, pospiesznie się ubierając po drodze. 

Na basenie znajdują się jednak kamery monitoringu, również w szatniach. Nie pokazują wnętrza boksu przebieralni, ale widać szafki i całe pomieszczenie. Dzięki temu jeden z wezwanych natychmiast policjantów miał rozpoznać podglądacza.

Młody mężczyzna okazał się 21-letnim mieszkańcem Czarnego. Policjanci szybko zlokalizowali jego mieszkanie i tam wkroczyli. Sprawca został zatrzymany. Nieoficjalnie mówi się, że na dysku jego komputera także znajdowały się treści o charakterze pedofilskim.

21-latek jest w tej chwili objęty dozorem policyjnym.

Zdarzenie miało miejsce na początku stycznia, policja nie udziela żadnych informacji w tej sprawie. Prowadzi ją Prokuratura Rejonowa w Szczecinku. 

 

Zdjęcie przykładowe. Flickr / kate mccarthy


Podglądał dzieci na basenie, spłoszył go rodzic komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com