:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Pójdą w miasto robić zdjęcia. Czeka kolejny fotospacer klubu Luminis

Kiedy: 2018-07-13 , godzina: 17:00 | Gdzie: plac przed kinem Wolność, SAPiK

Pójdą w miasto robić zdjęcia. Czeka kolejny fotospacer klubu Luminis

Już 13 lipca w Szczecinku odbędzie się kolejny "fotospacer", cykliczna wyprawa zdjęciowa organizowana przez SAPiK i Klub Fotograficzny Luminis. To wycieczka, w trakcie której każdy robi zdjęcia tego, co dostrzeże. Oczywiście, to duży skrót.


- Stawiamy na radość fotografowania

- mówi Tematowi Robert Antosz, szef klubu Luminis.

- Każdy uczestnik dostaje tą samą mapkę pewnej trasy, podczas której mamy kilka postojów na sesje zdjęciowe. Nie ma narzuconego tematu, stawiamy na indywidualną spostrzegawczość. Każdy fotograf widzi co innego, na tym to polega. Potem porównujemy efekty, wychodzą bardzo ciekawe rzeczy.

Co istotne, żeby wybrać się na fotospacer, nie trzeba dysponować specjalnym sprzętem fotograficznym. - Jeśl ktoś kocha robić zdjęcia komórką, to tez wystarczy - podkreśla Robert Antosz, który udziela także wszelkich informacji o tym wydarzeniu pod numerem 506 198 526.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


luminis fotospacer sapik klub fotograficzny - komentarze opinie

  • gość 2018-07-10 19:52:57

    Gratuluję pomysłu:-) Jak zwykle Luminis robi fajne akcje!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-14 19:13:39

    Nie zdazylem. Bylem w robocie.

Dodajesz jako: Zaloguj się