:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Pojechali na wakacje z muszkieterami

Ogólnopolska akcja społeczna "Wakacje z Muszkieterami" została zorganizowana przez Fundację Muszkieterów już po raz drugi informuje Beata Stefańska, nauczyciel SOSW w Szczecinku.

- W ramach tej inicjatywy ponad 1000 dzieci z całej Polski wypoczywało na koloniach nad morzem i w górach.  W niezwykle urokliwej tatrzańskiej miejscowości Sierockie wypoczywały również dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Szczecinku. Była to nagroda za wzorową postawę ucznia i dobre wyniki w nauce. Wyjazd naszych dzieci był możliwy dzięki właścicielom lokalnych sklepów Intermarche i Bricomarche, którzy sfinansowali tę piękną inicjatywę. 
W trakcie kolonii dzieci miał zapewniony bogaty program wypoczynkowy, obejmujący zajęcia plastyczne, muzyczne, gry i zabawy, zajęcia sportowe, wycieczki. Uczniowie zwiedzili Kraków i Zakopane. Dzieci realizowały edukacyjny program "8 wartości Muszkietera"- poprzez gry i zabawy uczestnicy poznali 8 uniwersalnych wartości, którymi człowiek powinien kierować się w życiu, m. in. odwaga, uczynność, wrażliwość, sumienność, pracowitość. Dzieci ze Szczecinka wróciły do domów z ogromnym bagażem miłych i ciepłych wspomnień. Dziękujemy za wakacje z Muszkieterami!

 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


muszkieterowie wakacje sosw - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się