:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Pół kilo narkotyków schował w kuchni

Szczecineccy policjanci w ramach swoich codziennych zadań służbowych, zajmują się także zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Tym razem kryminalni zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Wobec sprawcy sąd zastosował policyjny dozór. Mieszkańcowi Szczecinka za popełniony czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
    - Działania policjantów, doprowadziły do zatrzymania 29- letniego mieszkańca Szczecinka, który posiadał w swoim mieszkaniu narkotyki – mówi sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku.
    - Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany - prawie 400 gramów, które mężczyzna przechowywał w kuchni. Taka ilość środków odurzających daje prawie 800 porcji w sprzedaży detalicznej a jego czarnorynkowa wartość to około 15 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, która jest rozwojowa. Przewidywane są dalsze zatrzymania.
    Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8. (sw)

Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Pół kilo narkotyków schował w kuchni komentarze opinie

  • klakier266266 - niezalogowany 2013-10-14 15:47:27

    śmiechu warte, bo jak dobrze sobie przypominam to za niewielką ilość jest od razu areszt na 3 miesiące. Coś tu nie tak.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com