:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C pochmurno z przejaśnieniami

"Polacy, nic się nie stało", czyli zawiedzeni fani na Strefie Kibica

W niedzielny (24.06) wieczór, reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała swój drugi mecz na Mistrzostwach Świata w Rosji. Mecz z Kolumbią można było tradycyjnie obejrzeć na Strefie Kibica przy Zamku w Szczecinku.

Kibiców co prawda było na strefie trochę mniej niż w czasie spotkania z Senegalem, ale dopingu i barw narodowych nie brakowało. Wszyscy odśpiewali hymn.
Nadzieja na dobry wynik trwała jednak do 40. minuty. Od tego momentu podopieczni Adama Nawałki dali sobie strzelać kolejne bramki i ostatecznie przegrali 0-3, odpadając tym samym z Mistrzostw. Po trzecim golu dla “Los Cafeteros”, spora część sympatyków naszej drużyny, po prostu opuściła Strefę Kibica, używając przy tym mocno niecenzuralnych słów dotyczących postawy polskich zawodników. Przechadzając się po ulicach Szczecinka po samym blamażu reprezentacji, dało się usłyszeć okrzyki “Polacy, nic się nie stało” i “Już za cztery lata, Polska będzie Mistrzem Świata!”. Kibice zawiedli się po raz kolejny. Wszyscy liczyli na znacznie więcej.

Tradycyjnie, wzorem ostatnich lat, był tzw. “mecz otwarcia”, “mecz o wszystko”, a w czwartek (28.06) biało-czerwoni zagrają “mecz o honor” z reprezentacją Japonii. Zapewne spora część kibiców z naszego miasta wybierze się nawet na ten mecz, który niewiele już zmieni. Ale być może zakończy się honorową wygraną. Wygraną na otarcie łez.

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mundial rosja 2018 strefa kibica szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2018-06-25 10:12:04

    Nic się nie stało! Mamy szansę wyjść z grupy! Na następnych mistrzostwach.

  • gość 2018-06-25 12:27:13

    Jakie społeczeństwo taka drużyna...? Jeszcze więcej komentarzy piszmy na siebie. Jeszcze więcej partii, stowarzyszeń i porozumień twórzmy.

Dodajesz jako: Zaloguj się